moji stari GTI-ovi

moji stari GTI-ovi

Član
Moje prvo auto i prvi gti. Golf 1 cabrio 1.8 8v gti 1979 godina. Od "dodatne" opreme je imao sportski lonac, kn filter, eko koža, oz felge, FK spirale. Ovog keca sam kupio 2005 godine.
Dugo vremena sam tražio dvicu gti u tvorničkom stanju, bez plastik čuninga. Slučajno naletih na nju baš u Mostaru. Znači, golf 2 gti, 1.8 8v (digifant), 1989 godina, kompletno lakiran i restauiriran. Od dodatne opreme imao je klimu:). Uživajte



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
za keca svaka čast vidjam ga dan danas u gradu netko ga je lakirao sredio opet se voza a dvica je baš obična znam kad je jakov mehaničar dovezo u mostar odnekuda iz bosne tj rava majstor obični gti 8v stanje je bilo li la moglo je proć a u mostaru imaš jako lijepe primjerke golfa 2 gti samo malo trebaš bolje pogledat pozz sretno sa novim autom vidjam te često
 
BHT Ovisnik
joj meni i sad žao sto je Ravla prodao ovu dvicu,klimu ima,strasno dobra bila,za njega puno troslia i dao je mescini oko 3500 il 4,sad se prodaje za 3900
ovaj kec je prelijep,tamo sam ga viđao svaki dan kod auto stakla i auto klime na bišću,ako to nisi ti:cool:
uglavnom oba primjerka prelijepa
 
Član
dadao_style je napisao(la):
za keca svaka čast vidjam ga dan danas u gradu netko ga je lakirao sredio opet se voza a dvica je baš obična znam kad je jakov mehaničar dovezo u mostar odnekuda iz bosne tj rava majstor obični gti 8v stanje je bilo li la moglo je proć a u mostaru imaš jako lijepe primjerke golfa 2 gti samo malo trebaš bolje pogledat pozz sretno sa novim autom vidjam te često

kec je bio slupan dva puta poslje što sam ga prodao.nije to više isto auto.dvica je dovezena iz travnika,neki je deda vozao.bila je strula dobro,cijeli pod sam izmjenio,pragove..ima ih dobrih,ali ne baš tvorničkih.Fora je ovakva,bez ičeg.hvala.pozdrav;)

CoL3-99 je napisao(la):
joj meni i sad žao sto je Ravla prodao ovu dvicu,klimu ima,strasno dobra bila,za njega puno troslia i dao je mescini oko 3500 il 4,sad se prodaje za 3900
ovaj kec je prelijep,tamo sam ga viđao svaki dan kod auto stakla i auto klime na bišću,ako to nisi ti:cool:
uglavnom oba primjerka prelijepa

ja sam prodao dvicu za 3500,otišla u Kreševo.super je dvica bila,nije uzimala ulja kapi, a potrošnja nikada preko 10 litara.a ravla je poslje dvice uzeo bmw 730i, on mu je manje trošio?:lol:keca sam ja prodao prije 2 godine,u ovakvom stanju,kao na slikama:lol:nije više danas takav:icon_sad:hvala,braćo Mostarska
 
BHT Ovisnik
hmmm znam da je stalno nesto kentrao,al nije poslije dvice uzeo 7-cu,mislim da je 124 il nesto pa onda 7 i jbg tesko tociti,veliko auto pa je uzeo sada opet dvicu benzinca kaze ubacit ce diesela ako vec nije
al nesto mi crvena dvica malo para koliko se cini dobra,al hajd,bili su lijepi oba:cool:
 
da uzeo je jakov dvicu benzu sada je u njoj dizel kaže privremeno dok nešto ne uleti znaš jakova ko vremenska prognoza
 
Lijepi su ti GTI-jevi, sto se tice fabrickog stanja i GTI, pogledajte ovog:icon_eek:
http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=186972
 
Član
To je to;) Savršenstvo. Imam negdje slike unutrašnjosti, bila je isto bez packe. Sicevi su bili kao u ovoj bijeloj dvici. Meni je nekako draži sa čeličnim felgama.

Dvice 1.6 d sa 16", a gti na čeličnim 14-kama:D
 
Član
Nem šta pravi gti fan ;) Imaš li možda sliku unutrašnjosti dvice da vidim kako klima u dvici izgleda???
 
Top