moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: prvi rad,pa nadalje :D

super je sto kaze edoze da sam ja bio takav ko pocetnik dje bi mi bio kraj stvarno dobro radis za pocetnika al moj savjet je i nadam se vecine forumasa radi polako i s strpljenjem i gledaj i najmanje detalje kao sto su odrazi odnosno sjene ispod npr obrva itd znaci vazni su detalji i to sto bolje odradjeni:cool:;)

:123:
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

dobar si početnik,zapamti samo lagano nigdje ne žuri :D
evo ti ps portable 54mb ne skidaj džaba 400+mb ja sam ga koristio dobar je ;)

Adobe Photoshop CS3 - Portable - Full | 54.7 MB
http://w13.easy-share.com/1701396454.html

vidi radi li link ako ne da tražim dalje :)
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

Trozic je napisao(la):
dobar si početnik,zapamti samo lagano nigdje ne žuri :D
evo ti ps portable 54mb ne skidaj džaba 400+mb ja sam ga koristio dobar je ;)

Adobe Photoshop CS3 - Portable - Full | 54.7 MB
http://w13.easy-share.com/1701396454.html

vidi radi li link ako ne da tražim dalje :)

ma za promet meni nije problem,nego koja je sifra ovdje,ja sam skino,al treba sifra da extract
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

ev jedan golf,ima grškica oko felgi i branik malo treba jos desno mislim,al sam ga bar 15x ponovo poceo raditi i na kraju skontao za branik pa se nisam htjeo mucit,radio sam ga bar 2-3 sata
 
RE: prvi rad,pa nadalje :D

e sad malo poradio si na sjenama al si zaboravio malo te obrve izostrit stopile se s sjenom nadji tamo na onim tutorijalima kako se radi bad look i obrve pogledaj u detalje i slike i text i mozel donor branika
jesmo mi dosadni s ovim donorima stalno i to uvjek branik:lol::lol::123:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

ma pokusavam sto vise,al jos se neke stvari nemogu snaci :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

evo jedne fabie,samo neznam kako da malo sjene stavim il da zasjajim haubu jer sam maknuo tablicu i to
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

Ovako nism ni ja neki majstor i ja se pomalo ucim tek
ovo je dobro al ti je malo zadnja felga otisla unutra!! Koliko ja mogu da vidim!
Sretno u napretku
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

svidja mi se fabijana,extra je,stavi joj izduv,urezi ovalnu il 2 okrugle cijevi u zadnji branik,zadnju gumu i felgu izbaci vani,eh sad,nadji neku finu sliku,i zalijepi na ovu sliku sto si uradio,smanji vidljivost te nove slike(koja ce kasnije bit refleksija)na mali procenat,to ces sam skontat kad budes radio,izrezi sve osim dijela na kojem hoces da ti bude refleksija,u ovom slucaju gepek(mada ces onda morat radit i zadnji branik,a to je malo teze,zbog toga sto je zaobljen,pa ces i sliku prema tome obradit),i zalijepi...imas tutorijale o tome...nadam se da si shvatio sta sam htio reci...za sad mi se svidja fabija,nabaci joj jos pragove,i bice extra;)
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

e prije mi je bilo ono kad npr stavlljam branik pa prozirnost koliku cu i to sam prije koji dan pritisnuo X i sto sam god isprobao nemogu da vratim neznam gdje se tocno nalazi
btw. maloprije sam stavljao od ove fabie zadnji branik sa ispuhom zajedno http://www.milotec.net/db/wysiwyg/Image/tapety/fabia_2/fabia2_r_1600.jpg extra bio legao,taman malo boju ustimam i nesh zabrljam pa ga maknem,a za reflexiu mi treba ta prozornost
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top