moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
evo ja tek danas poceo nešto da škrabam u photoshopu,prvo nisam gledo rezoluciju,mucim muku s bojom kada promjenim spojler,nikako prilagoditi,pa kasnije sam i spustio auto,ali nikako da izbrisem ostatke jer mi brise bjelo il u kockicama(nezz kako da vratim u normalu) al dosta mi je pomogla stranica koju je vec netko postavio http://free-kr.t-com.hr/dejan/ al ima da se trudim pa ce normalno ispasti
bkddfvciv5n2et87xsmp.jpg

od ovoga
9salkv49fgxtzepmqxe.jpg
 
RE: prvi rad

svidja mi se za prvi rad sam nemoj ostavit ovako jer imas jos dosta pola kao sto je prag i neki detalji sitni

al ja sam prvo radio bez donora npr probaj malo dok se ne ustelis daa radis s alatkom sto izgleda kao pecat
pritisni Alt i pojavit ce ti se kao nisan na snajperu i onda dok drzis alt klikni na jedan dio auta(npr pocetak praga)i onda pusti alt i misem lagano malo nize praga povuces klik i vidi sta ce se desit pa s tom alatkom vjezbaj produzivanja jer c/p je pomalo zahtjevan:123:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad

hvala,svaki savjet je dobro dosao,svasta sam pomalo danas radio,al ovo je nekako normalno(kakvo je tek ostalo mislite):cool:
 
Član
RE: prvi rad

Prvi potezi nisu losi,ali kao sto kolega rece ima jos dosta stvari sto mozes i trebas uraditi na ovom autu ! Pa eto doradi jos sto sta !
 
Član
RE: prvi rad

hehehe,pa sto uze ovako tesku boju,moj savjet,dok si jos pocetnik,trazi neka auta koja nemaju ove lude boje,nego nesto jednostavno,crveno,obicnu sivu i slicno,ova je gadna za uklopit.ma ovoj ima i sive i zelenkaste i crne...tesko je uradit da izgleda kao originalno...fino si poceo,al i sam vidis da boja ne odgovara,il farbaj komplet auto,mozes prvo citavo auto desaturirat(desaturate),podesis kontrast i svjetlinu spojlera koje si ubacio da je kao na ostatku auta i ona sve skupa farbas u neku boju...ovaj spojler sto si stavio i nema nekih refleksija,kao da je sa sive il neke mat boje?al opet,fino si uklopio,da je meni bilo znat ovako kad sam pocinjao...ipak mislim da si napredniji od vecine pocetnika...od mene,kad sam bio pocetnik,si sigurno bolji...probaj spustit auto,jer ces tako dobro uvjezbat sjecenje,nabaci jos neki spojler,kad si vec isao na plasticarenje,igraj se malo s bojama i mislim da ce bit ok...takodjer,probaj uzet jedan rad,ne moras ovaj,i radit sve prema tutorijalima,znaci bas sve,ne mora auto na kraju ni na sta licit,al da steknes rutinu,da znas kako ces uradit sve sto zamislis,i to ti je odmah stepenica ka boljem radu...practice makes perfect,samo nastavi:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad

hvala na savjetima:cool:,jel netko zna siguran torrent bez virusa da skinem photoshop,u mene je CS2
 
Član
RE: prvi rad

i ja radim sa cs2,meni odgovara;)
nisam bas s tim torrentima u dobrim odnosima,pitaj trozica;)
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad

evo moj drugi rad,pomalo se kuzim,malo sam ga spustio,fele mjenjo i stakla
 
Član
RE: prvi rad

ja ne vidim sliku:icon_cry:
opet si brzo uradio,ne valja to:icon_mad:
radi sporo a kvalitetno;)
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad

edoze je napisao(la):
ja ne vidim sliku:icon_cry:
opet si brzo uradio,ne valja to:icon_mad:
radi sporo a kvalitetno;)

sad slika hoce,radio sam sporo,radio sam sat vremena a samo ga spustio,fele i stakla
 
Član
RE: prvi rad

svidja mi se,zadnju felgu si fino uklopio,prednja nije bas extra,al je opet zadovoljavajuce...spustio si fino,imas gresku ispod prednjih vrata,ova kao rupa,a i ispod praga ti je cijelom duzinom mutno,oznaci ovo ispod praga,malo ispod ovog sto je mutno i auto,znaci,to precizno oznaci i ostatak auta,ne moras cijelo,samo nek je oznacen taj dio iznad praga,uzmi smudge tool,i prag malo "svuci" dole,da dobijes ostru liniju,uzmi malu velicinu smudgea i veliku "jacinu",ne mogu se sjetit kak se to zove...to je malo amaterski,al uradice posao,a kasnije ces skontat kak da ne bude tih mutnih dijelova...valjda si me razumio...takodjer,iza zadnje gume,izmedju nje i karambolke imas prazan prostor,ofarbaj to crnom,mnogo bolje izgleda...zadnja felga je malo mutna,skidaj sa slika velike rezolucije;)
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

mozda sam malo navalio,al se danas nalozio pa samo radim,nesto sam sredio,doradio,felge nisam dirao,sve ce doc s vremenom,polako radim:icon_biggrin:
http://img26.imageshack.us/img26/5167/volkswagenventovr67copytc7.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top