moji crtezi...auta..:D

moji crtezi...auta..:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tableti sada nisu ni skupi uopste, za 100kma mozes uzeti neki X proizvodjaca (koliko para toliko muzike)
 
Član
P.S.
Evo bas sam potrazio malo u GENELEC-u ima odd 99km do 230km
Tablet 14x10cm, bežični miš + digit.pen USB 174572 MANHATTAN 99.36 KM
Tablet 20x15cm, bežični miš + digit.pen USB 174459 MANHATTAN 122,68 KM
Tablet 23x30cm, bežični miš + digit.pen USB 176040 MANHATTAN 282,90 KM
 
Član
a mogu i ja potraziti...ja sam prije godinu (mozda i vise) ovaj moj Wacom platio 200 eura...a i sad je isto para.
 
Član
pa dobro..ali unaprijed da zna da ne ocekuje puno...kao i u svemu, koliko para toliko muzike..najbolje mu je nek ode i proba, ako mu je dobar onda brate nek uzme :D
 
Član
koju tehniku koristis...?
mislim,flomastere,drvene(skolske) bojice ili/...?
ja extra crtam,ali si ti bolji.... :lol: ;)
 
Član
ljuboje je napisao(la):
koju tehniku koristis...?
mislim,flomastere,drvene(skolske) bojice ili/...?
ja extra crtam,ali si ti bolji.... :lol: ;)

pa suha olovka..flomsteri i ponekad drvene..xD heh---p.s. hvala ti..:D

tarik_91 je napisao(la):
tesko da ces kod nas naci to da kupis...ja sam svoj narucio iz danske

aha...pa posto je to..jer mogo bi ja to sebi narucit iz njemacke..;)
...gledo sam ti slike na tom linku,,mocne su,svaka ti cast.. a kako ovo radis.http://tarik91.deviantart.com/art/My-new-chop-135791201 ...?
 
Član
ja sam svoj platio 200 eura...mada imas vise vrsta pa vidi koji ti odgovara....

to je photoshop...taj chop je sve bursh osim felgi, one su rebrush.. i pozadina malo :D
 
koje flumastere / markere koristis kad bojis?? posto se i ja bavim crtanjem auta, ali sve je obicna olovka, i kad radim obicnim flumasterima nije to to....
 
Član
Pod hitno nabavi sebi bolje flomastere ( copic recimo, njih ti koristi i tvoj idol, a i ja :)) )... imas finu tehniku, samo ko sto tarik kaze, poradi malo na perspektivi...

A nije tablet rijesenje za ovo, vec touchscreen, recimo wacom-ov.. ca 2000 $ eh to je vec strojka...;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Pod hitno nabavi sebi bolje flomastere ( copic recimo, njih ti koristi i tvoj idol, a i ja :)) )... imas finu tehniku, samo ko sto tarik kaze, poradi malo na perspektivi...

A nije tablet rijesenje za ovo, vec touchscreen, recimo wacom-ov.. ca 2000 $ eh to je vec strojka...;)

pa dje ima da se kupe ti flomasteri..ovi su svi neki...nikakvi!!
a jbt taj touchscreen ako moram odma kredit dizat da ga kupim..xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top