Moje prvo auto Škoda Octavia

Moje prvo auto Škoda Octavia

skini navlaku sa volana
skini maske sa stoplampi
skini OBAVEZNO one mrezice/usisnike nazad
skini ili barem prepravi onaj nastavak za auspuh. Na dizela mozes staviti akrapovic auspuh, ali traktorski zvuk ostaje
imitaciju drveta bi presvukao folijom.. crna mat, ili carbon...

to odradis i imaces prijatelja na forumu :)
potpisujem,
kolega Zeran mozda jeste direktan ali
je realan, poslusaj ga prijateljski
 
Član
Drug daj ti ljudima najradije da ti sredjivaju auto, oni ukusa imaju ti izgleda nemas ccc "skini ovo..." ! Radi ga po svom gustu uvijek ma koliko lose bilo radis da tebi ugodno bude. Ni meni se ne svidja dosta stvari al ne kazem skini. Lp
 
Član
Niko ne govori da lik nema ukusa,samo govorim sta je ljepse na oko sto se i on sam slaze s tim a vjerujem da bi i on volio sve to da sredi all kad ne moze sve odjenom ne moze nit bi bilo zanimljivo to da sve za dva dana sredis..samo govorimo sto je ljepse brate mili ljepse je.
SkodaOctavia_zps9e496817.jpg

dsci0160l.jpg

Zar nije ljespi izduv na prvoj slici nek na drugoj..jos na drugoj de kupi nastavak ofarbaj mrezice..a na prvoj usjeci malo u branik i nastavke kupi ako hoce i sa druge strane onda ko radi auspuhe da mu odradi cijev i et..opet stvar ukusa..:)
 
slazem se sa soffom, niko nije rekao da nema ukusu,
jednostavno kicenje bespotrebno nema smisla.
ja sam kitio i na kraju sam shvatio da to ruzno izgleda,
poskidam po predlozima drugih dugogodisnjih tjunera i stvaarno bude ljepse.
ako nista googles, gledas I usporedjujees .
pozz I srecno, pamet u glavu
 
Sta rece vlasnik...je li ga ovakvog kupio ili si ti vec nesto na njemu radio...informisi nas???
Da ne bude zabune ..
 
Pa ja zahvaljujem na svakom komentaru već sam posložio neke stvari uz vaše prijedloge ! A ja cu svašta i stavljat i skidat dok ne bude to to ! Nego veliko pitanje guli mi se lak na krovu !!! Dali da ga ogulim do kraja pa ponovo lakiram ili da ogulim pa stavim karbon foliju ???
 
Top