moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
jbg desava se,a lika udario bocnom stranom :/ izigravao Ayrtona Sennu :lol: :123: i zviz Golfa 3 izbacim na sine....
 
Član
ma malo mu je usukalo ovaj lim kraj vrata nista sto se ne moze napraviti jbg da nije to sve bi bilo plug and play pričali smo već preko pika oko stila ako se sjećaš jbg treba gledati to sa pozitivne strane zao mi je drug kao i tebi auta ali tebi nije nista + kad ga napraviš ako ga budeš pravio čeka te pola rezervara goriva;):cool: druze nisi ti kriv kriva je sava ako si na njima vozio..
 
Član
popraviti ce se auto aBd ,od mehanike nije nista stradalo jeste krajnica ali sam je zamjenuo uglavnom limarija je primila udarac pa cu morati mjenjati komplet stranicu (da se uradio kako treba),vrata i blatobran jos radi sigurnosti bocnu zavjesu i airbag u sjedistu,ma znam da je sava kriva losa guma pravooo ;) smece od gume,a po pehu ljetne skinuo zato sto sam isao na more..
 
Član
idi vozaj se pola rezervoara goriva ide to i bez limarije:D

zalosno za vidjeti posle ove dvije slike u top stanju ovak slupano :icon_rolleyes: al da se napravit ;)
Sava je zimi dobra guma al za suho mozda i nije bas !

Sta ti je sa prednjim dijelom jel citav far i karambolka :icon_question:
Ima preko puta nipexa u Tz stilo na otpadu ista boja ne znam imal sve sto tebi treba al , uglavnom vrata i ovaj dio iza vrata ima
 
Član
sad je olaksan ide jos bolje :D maloprije sam ga malo provozao po mahali :icon_smile: ma dobra je kad ga normalno vozas a Bgmi kad ga malo :123: nije Bog zna cemu :lol: uredu je far i stopka samo bocna strana je nastradala kao sto se vidi na slikama ;)
ma srediti ce se Stilo i bolji ce biti aBd :icon_biggrin:
 
Top