moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
ArminM je napisao(la):
ja jos nisam komentarisao projektore,jesam u liginoj temi:icon_biggrin:
odlicno je ispalo,fkt predobro odradjeno, eto i novi akumulator je legao,samo nek se nesto caprka:cool::cool:

Hvala ;) ma samo da se caprka :D :icon_biggrin:
 
Član
Dobra unutrasnjost u ovom ima dobrih detalja vidi m i allu papucice i rucica mjenjaca ;)

Jedino mjuza sto se mogla i bolje slozit 2 din DBD da popuni ovu supljinu i neki drugi woofer SAL i nije nesto al svakako bolje i sa njim neg bez pojacalo je misliom pioneerovo neko to je OK ;)

Neg :icon_exclaim: Stilo sad kad imas exide treba ti i pojacalo i woofer to je za to i pravljen aku :D
 
Član
Mozda nekad i stavim kakav mali woofer i pojacalce cisto da upotpunim zvucnu sliku u Stilicu :icon_biggrin:
 
Član
Danas se malo radilo na Stilicu zamjenjeno ulje u kocionom sistemu,grill na karambolci koji je bio fuj sav se deformisao :lol: felge su bile malo krive pa su se ravnale,peskarile i lakirale :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nek si i ti nesta radio ja kontam ti se povukao :lol:
kad si ih vec bilo treca sreca (za felge) trebao si neku malo interesantniju boju ali i ovo je dobar apdejt
 
Član
ne znam sta cekas brusilicu u ruke i cap cap :lol::lol:
fakat razmisli place za spustanjem
 
Član
Ma place :icon_cry: :D skupljati cu lovu aBd i gewinde mu roknutu to je jedino pravo rijesenje....za moje muke :)
 
Top