moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
odlicno ovo ispalo, svaka cast, a i nek si u crno ofarbao :cool: ;) samo trebao si u neku drecavu boju, npr pink :D :D

nego cim si(ces) tacno lijepio nazad far? ovaj jaran je isto slicno radio, ali eto nedavno kada smo se vozili, zahladnilo naglo, sa plusa u minus, podje lagana susnjezica i far mu zamagli... zato pitam... jer njemu magli samo pri vecim kolebanjima i promjenama vani, po "normalnom" sve ok...
 
Administrator
odlicno ispalo svaka cast ;)
prije ljepljenja silikonom obavezno dobro ocisti mjesto spajanja, od drugog ljepila, prasine i slicno... mada to vec sigurno znas al et nije na odmet...
;)
 
Član
Da to obavezno ;) hvala u svakom slucaju sto si mi skrenuo paznju!

Limpi je napisao(la):
odlicno ovo ispalo, svaka cast, a i nek si u crno ofarbao :cool: ;) samo trebao si u neku drecavu boju, npr pink :D :D

nego cim si(ces) tacno lijepio nazad far? ovaj jaran je isto slicno radio, ali eto nedavno kada smo se vozili, zahladnilo naglo, sa plusa u minus, podje lagana susnjezica i far mu zamagli... zato pitam... jer njemu magli samo pri vecim kolebanjima i promjenama vani, po "normalnom" sve ok...
Mislio sam silikonom i fino stegnut vezicama i neka se susi jedan dan ;)
 
Član
Odlicno izgleda.:cool:

Ja sam nedavno to isto radio, i isto mi se ponekad dogodi da na kolebanjima temperature na kisnom vremenu malo u dnu samom zamagli far. Meni ne smeta ako ostane na tome,mislim da nece biti gore.

Dosta sam citao o tim farovima na raznim forumima i misljenje je da ako ih zalijepis silikonom,neces ih vise moci otvoriti. Ja sam ih zatvarao masom cini mi se butaflex da se zova,dodje u tubi isto kao i silikon, i ona se nikada na stegne da bude skroz tvrda,pa je ponovno otvaranje moguce.
Eto samo da znas, i nemoj stediti pastu kad budes punio onaj kanal na faru;)
 
ti si ovo radio diht masom koliko se vidi,, samo da si bogdo
uzeo crnu masu,, ovo crveno jest da je ispod haube ali odudara,
bar prefarbaj crnom,, farovi su fino ispali,, slikaj kako osvjetljuju
put kad namontiras.
 
Član
ja se nadam da nema angel eyes na ovom socivu jer po mom misljenju glupo izgleda
ali ovako je predobro ispalo!
 
Član
Ima al ja nisam prikopcao znas da to ne volim :D hvala fkt i sam se iznenadi kako je dobro ispalo ;)
 
Top