Moja TV - iskustva???

Moja TV - iskustva???

Član
mali off, dali treba placati rtv pretplatu uz moju tv? Ja kolko znam da ne treba, al malo prije dodje neki sa "civilnim" autom i trazi da se plati, kao nema veze sto imate moju tv i nosi neke priznanice, nit je racun nit sta...:icon_question:
 
Član
nemoj ni slucajno,ako platis jednom rtv taksu ostajes ubiljezen u slucaju da iduci mjesec ne platis doci ce ti postar(ja) na vrata i donjet sudsko pismo za zapljenu i procjenu stvari u kuci,tako da....kani se toga,placaj samo moju tv i zdra'o djaci
 
Član
ma nije ono problem za placat, al doso frajer i odma pise on priznanicu nekakvu, a ima neki papir sa sobom od 2008god da je on neki taj taksas, fino mu rekli imal kakav racun racunom il nek posalju platit ce se kaze ja cu doc jos jednom nemoj platit pa se vidimo na sudu, jos mi naso nesto prijetit sudom.. a uredno placana rtv taksa sve vrijeme do moje tv...
 
Član
sta ce on sudom prijetit,nije sudska policija,ko da se njega sta pita,nemoj bit lud,po njihovom pravilniku ko god ima tv prijemnik obveznik je placanja tv takse, nebitno jel imas total tv,moju tv....ja sam im reko dodji kuci da ti dam stari televizor pa ga nosi sa sobom jebala ga FTV
 
Član
Grga je napisao(la):
ma nije ono problem za placat, al doso frajer i odma pise on priznanicu nekakvu, a ima neki papir sa sobom od 2008god da je on neki taj taksas, fino mu rekli imal kakav racun racunom il nek posalju platit ce se kaze ja cu doc jos jednom nemoj platit pa se vidimo na sudu, jos mi naso nesto prijetit sudom.. a uredno placana rtv taksa sve vrijeme do moje tv...

Drzavna firma , to se malo ton povisi da ti nesmije vise doci na vrata , da nekazem kao zivotinju ga marsnuti , jer oni nista ne rade oni samo kradu
 
Meni to smrdi na nekog prevaranta... Dvije godine od uvodjenja nisam platio taksu, nit mi je ko dolazio, nit cu platiti ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
jedno pitanjce ako je neko bas upucen,ja imam samo adsl net f.1 paket,i danas bezze onako naletin na opciju moja web tv i imam nekih 20-ak kanala koji odlicno rade jos mi je tv spojen na komp tako da je slika odlicna,ali nigdje nisam nasao da li se ova opcija dodatno naplacuje ili je to u sklopu ovog paketa :icon_rolleyes:

Web TV su oni uveli prije mjesec dana, možda malo više. Još je u testnoj fazi, i velike su šanse da će je naplaćivati, kao neki vid pretplate.
A možda i daju džabe u martu, ko zna šta li će dati. ;)
 
Top