Moja Tigrica; Opel TIGRA

Moja Tigrica; Opel TIGRA

Član
GTi_Freak je napisao(la):
imao sam istu i boja i motor....super je to autic...ide sasvim solidno s obzirom na motor...jedina mana je prostor u unutrasnjosti....meni je ostala u super sjecanju nikakvih problema nisam imao...nek je sa srecom;)

hehe; ma prostor nije problem, ja i pile u nutra i to je to.. hehe.. meni netreba vise....
 
Član
Meni se desila jedna zafrkancija; blokirala su mi suvozaceva vrata; nikako da ih odkljucam; hmmmm... uspio sam jednom, i opet kada sam zakljucao auto jer sam morao; nista tj. opel isto, ne mogu se otvoriti; ALI OVAJ PUT NIKAKOOOO.... bilo kakva ideja​
 

IGY

Član
pajser :icon_question:

ili da pokusas naprskati WD40 direktno u bravu da je malo podmazes, pa kad otvoris vrata skini zabravak i dobro ga potopi u WD40 i pusti pola sata nek se kiseli i te ga samo malo okapaj i vrati na vrata, neces vjerovati ali imaces sasvim drugaciji osjecaj otvaranja i zatvaranja vrata ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
pajser :icon_question:

ili da pokusas naprskati WD40 direktno u bravu da je malo podmazes, pa kad otvoris vrata skini zabravak i dobro ga potopi u WD40 i pusti pola sata nek se kiseli i te ga samo malo okapaj i vrati na vrata, neces vjerovati ali imaces sasvim drugaciji osjecaj otvaranja i zatvaranja vrata ;)

hvala puno, pokusat cu, a sada nikako do brave...nece ni daljinski ni nista... ja qume dignem onaj pipak za otkljucavanje iznutra dignem ga do vrha ali nemogu otkljucati... poludit cu...
 
Član
:::NASTAVAKK:::

Kao sto sam rekao legao je malo woofercic od jedno 1500w, zatim danas zavrsena zadnja karambolka, a i opruge su u putu, evo par slicica moje nove karambolke, a bit ce i kada se namontira...
P.S.: zelim jedan savijek dali da farbam krakove na karambolci u bijelo ili da ostavim ovako; meni je nekako draza bijela... hmmm...






 
Top