Moja Supra

Moja Supra

Član
Svaka ti cast!

Veliki respect od mene!

Daj mi reci na kojoj elektronici vozis i koji launch control koristis?

I koja je ovo turbina?
 
Član
sve pohvale extra sve uradjeno,ovaj kavez sto si radio od kakvog materijala su ove cijevi?zar ti nije bilo lakse variti sa co2 nego sa tigom ;)
 
Evo nesto novo, nije puno ali ipak nesto hehe, Zavario sam jedan manji rezervar koji ce stojat skroz naprijed kod hladnjaka, jedna elektricna pumpa ce njega puniti nonstop i ta pumpa gorivo prima iz velikoga rezervara nazad od 45l, Ovaj mali "catch tank" je 7,5Litara. Iz nega ide slauf za pumpu mehanicku, ona koja je na kajis. Ona nemoze da povuce goriva tako daleko gdje je veliki rezervar pa moram ovako da rijesim problem.

5480452912_8296826b1f.jpg

Pocetak varenja, ovo je Inox svedski kvalitet 2343SS ili 316L on moze da izdrzi alkohol bez problema.

5480452930_f89f4e836f.jpg

ima puno prikljucaka za slaufe, bice jedan koji dolazi od pumpe, jedan koji se vraca sa gorivom u veliki rezervar kada se manji napuni do vrha, jedan veci prikljucak koji se nalazi na dnu rezervara, i jedan prikljucak koju je za Regulator pritiska, jer on vraca gorivo koje je visak iz fuelraila, sve to gorivo se prvo skuplja u manjem rezervaru pa kad se on napuni do vrha, tada se vraca u veci.
 
hava, nisam imao vremena da nista na njemu radim ovih zafnji 14dana jer sam bio u Indiji sa poslom, ali sada bas moram ubaciti sljedecu brzinu i radidi jer proljece stize.
 
Član
s obziro da je teško varit aluminij, varovi nisu loši, a onaj mali rezervar je ispao vrhunski....

samo naprijd drugar;)
 
Top