Moja Supra

Moja Supra

Član
Jbt kako vam gori u zivotu i ja bi se provozo u tvojoj kozi! Svaka ti cast brate samo tako nastavi i cire im gore da i mi postojimo hahah xD pozz
 
Početnik
jarane u kojem si gradu ?? da navratim na kahvu gore ?? j*ote imas auto za pozelit .. sto bi rekla moja nana .njesto crveno proleti..nisam vidla ko vozi :lol::lol::lol:
 
E vala Armine mogu ti reci da si dokazao da si 100% Bosanac....cim se toliko trudis da budes najbrzi,i najvise nagrada pokupus...hehehe
Nedaj im tamo ni jedan pehar,sve sebi u ormar trpaj brate,ako zafali prostora poslat cemo ti iz bosne jedan ormar postom...hehehhe
pozdrav i dodji nam nekada ovamo u Bosnu da oboris rekord koji,nek se vise o tebi zna na nasim prostorima....budi Legenda,ne samo na BHTuningu nego na cijelom balkanu... ;-)
 
Početnik
ee imenjace,evo ja se jos skupljam po sobi....bgm curi mi iz usta voda neka:D ovo je.....ma nema rijeci SVAKA TI DALA....e bas mi je drago da se i bosanci mogu dokazat...svaka cast opet nemam riijeci...samo naprijed ;)
 
Hvala vam ljudi!!

Moram sada pozuriti da bih stigno do 15-17 Maja.. tada je prva trka. Zove se Test and tune, pa malo da oprobam sta radi dobro i sta neradi.. nisam skroz siguran da ce turbo radit kako ja hocu.. neznam sto sam promjenijo onaj stari jer je on bas bio dobar za 850-950KS i nije bio spor da stvori pritisak. Ali ovaj ce biti zaj*an... mozda moram ga probuditi sa NOS.. Hajde, primjetit cu. To me sada sekira..

Radio sam ocaj mjesec na dvije druge supre.. Moj drugar iz Iraka sto mi dosta pomaze ima jednu supru i on. Ali ona je onaj model koji nema turbo. Ali to smo mi sredili :) Hajde, kad nema slika om moga moremo stavit malo od ovoga, jer mi smo ga sredili :)

KPAYZRSvF.jpg


VdDQVAPdt.jpg


takav je bio iz pocetka.

RWLIyqSaG.jpg


Novi fuel injection :)

NMyXYroFB.jpg

Motor pregledan, promjenili karike, lezajeve i diftung na glavi.

pQUmpTvCX.jpg

Ja malo derem sa plasmom, sjecem 10mm zeljezo da napravim dio auspuha gdje se cijevi spoje.

mLssdyFNQ.jpg


QYNoWJems.jpg



kGhyJkqLu.jpg

Montirali smo intercooler i ja sam zavarijo cijecvi. Pola su zeljezne a pola aluminuimske.

yhWhlawXc.jpg

Zadovoljni smo :)

ocekivam da ce bit oko 450-470KS u ovoj supri.
 
Top