Moja Supra

Moja Supra

Član
Dobro ti nama doshao sa tom zvjerkom..massive respect i puno srece u daljim radovima i takmicenjima sa sto manje kvarova ;)
 
Hvala ti, mogu rec da sam imo dosta kvarova dosad..

* 2 motora sa istopljenih klipova
* diferancija slomijo zubcanike
* transmicija, slabi sinkronizeri
* turbobina sljomljena

Motor nikad se nije pokvario odkad sam zamjenijo od benzina za etanol E85 gorivo. Mnogo bolje od benzina 99Oktan.
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
Hvala ti, mogu rec da sam imo dosta kvarova dosad..

* 2 motora sa istopljenih klipova
* diferancija slomijo zubcanike
* transmicija, slabi sinkronizeri
* turbobina sljomljena

Motor nikad se nije pokvario odkad sam zamjenijo od benzina za etanol E85 gorivo. Mnogo bolje od benzina 99Oktan.


i ja sam u Svedskoj tako da znam vrlo dobro :)
 
Član
Ma cim sam vidio sliku vidi se da si bosanac pravi.
;)
Auto ti je super. Samo kao sto rekose treba to malo smiriti amortizerima.
 

LSD

Član
prvo sto sam pomislio kad sam vidio naslov,rekoh neki pocetnik pogrijesio podforum!
pa onda fake 100%
ali sad......:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka tebi cast!!!
i dobro nam dosao na forum!!ostani s nama :cool::cool::cool::icon_smile:
 
Član
auto perVerzija svaka cast na izboru auta fkt je prelijepo i puno srece u daljim radovima! Massive respect for Sverige;)!:cool:
 
Pokazat cu van jos slika veceras, sad radim motor i mjennjam malo vise stvari. Ubacio sam kavez zastitni itd.
Moram sad otic malo u garazu da nesto stignem uradit danas :)
 
Član
Dobro dosao na forum sa tom zujalicom,inace Supra je moje auto snova! Neka ti je sa srecom i prelijepa je :):):)
 
Član
Respect brate. Neces mi vjerovati, al' sam prije par mjeseci cuo da neki Bosnjo u Svedskoj ima "nekakvu" zvjerku Supru... Vjerovatno si to ti:cool: , il' tamo ima josh Bosanaca sa suprom u garazi:D
 
haha, mora da sam to ja, ima jedan jos bosnjo ali njegovo auto je skroz orginal, i ima jedan srbin ali on nije jos vozijo sa autom na takmicenju. Ja sam jedini sa BIG horsepower

vw_damir je napisao(la):
Respect brate. Neces mi vjerovati, al' sam prije par mjeseci cuo da neki Bosnjo u Svedskoj ima "nekakvu" zvjerku Supru... Vjerovatno si to ti:cool: , il' tamo ima josh Bosanaca sa suprom u garazi:D
 
Top