Moja Supra

Moja Supra

Član
Ajme mama draga sta e ovo ubi cestu ubi iza sebe..Svaka cast na ulozenom trudu i da te sto vise sluzi redovno nam stavljaj slike iz garaze i obavjestavaj od daljnjim radovima...This is my dream car ocami mog jednu ovakvu dao bi bubreg i lijevo plucno krilo...Da mi je ovo vidjet u rl kako ide aufffffff,....
 
Član
Svaka cast drug, prvo sam naletio na onaj tvoj klip s dynoa neki dan, pa sad na temu nabasah :) samo naprijed!

@ostali, nemojte zaboraviti da imamo jos jednog Supra drivera na forumu, samo se manje javlja.....turbomrdeuce...

http://www.bhtuning.com/850-rwhp-supra-t-15624.html
 
Član
trizex je napisao(la):
Svaka cast drug, prvo sam naletio na onaj tvoj klip s dynoa neki dan, pa sad na temu nabasah :) samo naprijed!

@ostali, nemojte zaboraviti da imamo jos jednog Supra drivera na forumu, samo se manje javlja.....turbomrdeuce...

http://www.bhtuning.com/850-rwhp-supra-t-15624.html

Naravno da nismo zaboravili obje Suprice su nema dalje ;)
 
Član
sve je u dure auto je super ali kako je onaj Golf IV TDI nitro imao vrijeme oko 14sekundi, a ovaj 11, nije mi baš jasno!:icon_question::icon_question::icon_question::icon_smile:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
sve je u dure auto je super ali kako je onaj Golf IV TDI nitro imao vrijeme oko 14sekundi, a ovaj 11, nije mi baš jasno!:icon_question::icon_question::icon_question::icon_smile:

To je bar jednostavno :D procitaj svoj signature i skontat ces :)
 
Član
trizex je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
sve je u dure auto je super ali kako je onaj Golf IV TDI nitro imao vrijeme oko 14sekundi, a ovaj 11, nije mi baš jasno!:icon_question::icon_question::icon_question::icon_smile:

To je bar jednostavno :D procitaj svoj signature i skontat ces :)

kako misliš!??:icon_question::D
 
Legend
nemam sta dodati,drusvo je sve reklo .......skidam kapu
a tvoju supru sam na youtube gledao,i ko bi rekao da je glava bosanceros ;)
svaka ti cast,zelim puno srece u nastavku radova,duga je zima ...... :123:
 
Jaoo,jaaao,jaaao!

Zavidim ti,jes da nisam drag fan,al Supra je Supra,majko draga 900 hp :icon_eek:

Uglavnom dobro nam dosao,ostani aktivan i pisi novosti na auteku ;)
 
Član
extra auto vidi se da ulazes mnogo truda u ovaj proekat svaka cast jel ovo imas sobstvenu radionu u kuci ili radis kod nekoga ??:cool::cool:
 
Top