Moja Supra

Moja Supra

MTR

Član
kakva je azbaha u onom Mercedesu bog te nej*o , ko onaj shatl Discovery da polijece :lol::lol::lol:
 
Član
e to je život....
to na Mercedesu nije turbo već kompresor, j*eno se čuje...
vidim da si dobio sve trke ne filmu;)
 
wwwwwwwuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppsssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.....ono je najljepsa simfonija za moje usi...
svaka cast za auto armine,skidam ti kapu(skinuo bi krov koliko imam respect-a) ;)
 
Član
My life be like UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU my life be like :lol:

Gori zemlja bratko :D mecka i kompresor dobar spoj ali opet Supra je Supra kad zavrti na 8-9000 RPM onda tek pocinje zabava :icon_smile: a tek turbina kad kaze bawushhhhhhh kad pusti gas :icon_smile:
 
jucer sam probo auto na autoputu sa 1147whp... nema sanse da se moze vozit.. baca me na svaku stranu haha.. sada sam spustio pritisak na 1,2bar i sada ima oko 750ks u motoru.. taman fino za ulice :)
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
jucer sam probo auto na autoputu sa 1147whp... nema sanse da se moze vozit.. baca me na svaku stranu haha.. sada sam spustio pritisak na 1,2bar i sada ima oko 750ks u motoru.. taman fino za ulice :)
Ahaha...750!!Mjera,taman za carsije... :icon_biggrin:
 
ArminMkiv je napisao(la):
jucer sam probo auto na autoputu sa 1147whp... nema sanse da se moze vozit.. baca me na svaku stranu haha.. sada sam spustio pritisak na 1,2bar i sada ima oko 750ks u motoru.. taman fino za ulice :)

I to sve mijenjas preko onog laptopa ?

Za carsije ti je taman, mada bi moglo malo vise :lol: :D
 
ovdje je jos hladno po asfaltt pa ne smijem vise pustat pritiska, jer ne fataju gume dobro kad je hlado....
Trebo bi vam snimit filmic jedan kad probam gume za trkanje, jos dva tri dana pa mogu opobat ih, sad sam rastavijo motor opet.. nisam sve ali bregaste su skinute i kajis, moram stegnut ARP sarafe opet jer kad se ugrje motor oni malo popuste.. moram to uradit da mogu dobro spavat po noci, da nesto ne ode u pm.. :)
 
Top