Moja Supra

Moja Supra

Legend
e neka si ga spuco , kad je bal nek je maskenbal.....zasluzio je nov hladnjak kad je sve PERFECT!
svaka cast po ne znam koji put , nadam se da ce supra sluziti , hebo glavu treba toliku snagu drzati na cesti
 
Bilo je mozda ~900ks u motoru prosle godine.. i to mi je na kraju dosadilo hehe.. naviknem se brzo pa treba vise snage.. ;)
mene najvise bi bilo drago da pokaze tablica 9.xx na jednoj 402m trki..

enesss je napisao(la):
e neka si ga spuco , kad je bal nek je maskenbal.....zasluzio je nov hladnjak kad je sve PERFECT!
svaka cast po ne znam koji put , nadam se da ce supra sluziti , hebo glavu treba toliku snagu drzati na cesti
 
Član
ljubi majka je napisao(la):
KRALJU, CARE, SAHU, TITO ....... (sta ono ima jos PREJAKO ??? )


procitao sam svaki post na ovu tvoju supru, svaki zarez, na svaku sliku sam doslovce balio- kao i svaki od nas

1. HVALA TI !
sto si takav, sto si Bosanac, sto si nam dao povoda da se PONOSIMO SA TOBOM

2. pokazi im s kim imaju posla ( i zagrni se u BH zastavu kad te budu slikali) hahahaha
3. kapa do poda- presretan sam, presretan, presretan !!!!!

HVALA TI - ZIV I ZDRAV BIO - VAZDA SVOJE SNOVE ZIVIO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ima jos IDOLU moj! :D Svaka cast jos jednom! ;)
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
Hvala vam ljudi!!

jucer sam donio novi hladnjak iz stokholma, polovan ali ne pusta vode :) veceras sam zavarijo okvir od aluminiuma, sutra cu montirat ventilator na taj okvir i onda ventilator koncentrise sav zrak samo po hladnjaku a ne i sve oko hladnjaka.


NERVOZAN sam jaooo!!!.. ako ode motor u P.M necu moci auto vozat za vrlo dugo vrijeme.. jer me ovo kostalo kastig... jos malo je vrijeme za Dyno tuning, sta mislite, koliko KS?

Ja mislim da ce biti oko 950-1050 na tockovima ;) ako motor izdrzi.

1000wHp :icon_twisted:
 
4500495057_d94500f190.jpg


Evo onaj okvir sto sam o njemu pricao sinoc. Sad sav zrak sto ventilator povuce more proci kroz hladnjak.

4500494989_0b252c25fc.jpg


Boost control ventil, za smanjenje i povećanje pritiska od turba.

4500495019_45fbfcefa1.jpg


4500494945_88b9035634.jpg


I zavaren "intake" pipe.. za zracni filter.
 
Član
dobru si stvar s hladnjakom napravio.
vidim da si za intake morao odrezat lim ispod serijske kutije za filter, to i ja sebi mogo napravit.
Hoće ti špricat voda pod haubu kroz tu rupu po kiši?
 
sprica pomalo ali ne smeta.. cijev je toliko velika da pokrije rupu skoro skroz.

HrSupra je napisao(la):
dobru si stvar s hladnjakom napravio.
vidim da si za intake morao odrezat lim ispod serijske kutije za filter, to i ja sebi mogo napravit.
Hoće ti špricat voda pod haubu kroz tu rupu po kiši?
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
sprica pomalo ali ne smeta.. cijev je toliko velika da pokrije rupu skoro skroz.

HrSupra je napisao(la):
dobru si stvar s hladnjakom napravio.
vidim da si za intake morao odrezat lim ispod serijske kutije za filter, to i ja sebi mogo napravit.
Hoće ti špricat voda pod haubu kroz tu rupu po kiši?

onda samo treba zaštitit lim tamo di si rezo da ne počne trunit.
 
da, ja sam stavijo gumenu lajsnu, i lakiró.

HrSupra je napisao(la):
ArminMkiv je napisao(la):
sprica pomalo ali ne smeta.. cijev je toliko velika da pokrije rupu skoro skroz.

HrSupra je napisao(la):
dobru si stvar s hladnjakom napravio.
vidim da si za intake morao odrezat lim ispod serijske kutije za filter, to i ja sebi mogo napravit.
Hoće ti špricat voda pod haubu kroz tu rupu po kiši?

onda samo treba zaštitit lim tamo di si rezo da ne počne trunit.
 
Član
Jel znaš di se točno nalazi stock BOV na supri?
Nabavio sam neki BOV pa bi trebo blokisat stock BOV.
 
Top