Moja nova stara Astra -> fotke str. 7

Moja nova stara Astra -> fotke str. 7

Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

edoze je napisao(la):
@shelby: ako jedno jutro ne zateknes masku il komplet haubu,znat ces kod koga je :D
@pyton: kakva crta,mrtvo auto :D nije ovo za trkanja,nego cool & slow :D

Heh samo to usput i meni treba poliranje farova pa nemoj me zaboraviti...
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

limpi: thx,a cuo sam i ja da ima jedna al kamuflirana :p
shelby: teretana :p
raymo: thx druze,valjda malo zivnu :D
pyton: obrati se zuki,on to radi,i meni je on radio ;)
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

oho, astrica se uzela ;) .. stari imao 2.5-3 god isto karavana i isti motor.. naravno vozio sam je i ja, prelijeno auto, a i stari je ama bas uvijek imao nekih problema, sve neki kvarovi, samo sto se jedno napravi sjebe se nesto drugo, non stop vozi majstoru mjenjaj ovo mjenjaj ono i dopizdilo vise i prodamo je.. i to bas u zenicu.. siva bila ;)
neka je sa srecom drug i da tebe tvoja dobro sluzi ;)
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

kazem ja da je lijena :D
teska a malo konja,al et,za grada moze...a ev presao vec 750km i 90KM goriva nije potrosila :D
kod mene za sad nema kvarova,puklo jedno crijevo pa odoh sad mijenjat,a ostalo je ok :D
do kad,vidjecemo ;)
thx puno ;)
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

edoze je napisao(la):
hahahaha,znam sta si radio proslog ljeta :DDD

:lol::lol::lol:

ne rece ti hoce li biti kakvih radova na njoj???
jesi planirao sta??
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

danas sam zamijenio neko crijevo,uzeli mi 25 (slovima: dvajespet) maraka :lol:
tesko da ce bit,mozda ako nalete kakve dobre felgice,ove ostavim za zime,a stavim druge...mozda cd player ubacim,originalni,da ne gubim komande na volanu i displej...i to je to....family car,sta cu chunirat a mati vozika :D
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

edoze je napisao(la):
danas sam zamijenio neko crijevo,uzeli mi 25 (slovima: dvajespet) maraka :lol:
tesko da ce bit,mozda ako nalete kakve dobre felgice,ove ostavim za zime,a stavim druge...mozda cd player ubacim,originalni,da ne gubim komande na volanu i displej...i to je to....family car,sta cu chunirat a mati vozika :D

jbg,i to sto kazes,family car :D
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> farovi polirani

ev nesto se zbavilo,jeftino :D
nisu bile u sjajnom stanju pa su ofarbane,u neku perla sivu,baca malo na plavkasto :D
uglavnom,borbet A,7J,klasika....15-ke....fale mi cepovi,to cu radit il probat s nekih drugih...
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> felgice

dobre fele,,fino ce sjesti na astru. Mozda da napravis cepove,nije to toliko ni tesko,tokar nek napravi i onda Zuki nek ih okreci i bog te veselio. Saraf ko kolic za paradajz,da ne spadne i to je to;););)
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> felgice

msm da nisu ove felge za astru pogotovo karavana.. trebao si traziti petokrake ali s tanjim krakovima i *ebackim.. nevj da ce ovo dobro sjesti.. uslikaj kad postavis pa ces vidjeti o cemu pricam ;)
 
Član
RE: Moja nova stara Astra -> felgice

Felge super, svidjaju mi se a kako ce izgledati na astri to cemo da vidimo kada budu slikice!
 
Top