Moja Chwrka

Moja Chwrka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto veca to bolja, ali opet ovisi kuda vozis, penjes li se cesto na trotoare, ako ces uzimat obicnu sivu felgu mozes uzet 35 incha.. ako ces crnu poliranu, tu se svaki kamencic vidi, ali opet ja glasam za 18 :D
 
Član
isto ce se kamencici viditi in a 16ki crno poliranoj i na 19ki,
vozio sam na 19ka crno poliranim i sad vozim na 19kama sivim,prezadovoljan,na udobnosti se gubi ako napuses gume na 3.5 bara ili na 1.2 :)
krajnice selene kugle lezajeve i ostale gluposti nisam mjenjao a sa 19kama presao oko 40 hiljada :)

ako stavis 17ke biche ti zao sto niis 18ke,a onda sto nisi 19ke :)
trust me :)
a ako stavis 17ke ili 18ke gledaj da rub bude siv,izgledaju vece...ili rub ili cijela felga
 

LSD

Član
malo koja 4 mi se svidila kao ova(Loveru prednjacis ispred nemoj se bojati :lol::lol: ),sto se tice felgi 18
 
E hvala vam svima, 19 su mi nekako prevelike, odlucio sam se za 18, samo jos da izaberem neke, sad ce rodjus rekao mi je stari uzet felge za rodjus :)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ma stavi 20" i bices miran :spam::spam:
:D

joj ovih čađa

na 18kama ne gubis na udobnosti na 19kama isto ne gubis na udobnosti.
na udobnosti gubis kad ulijeces u rupetine,i kad preskaces trotoare,tad 18ke i 17ke i 19ke ostaju na trotoaru a auto nastavi dalje,a 14ke i 15ke ostaju na autu.

sacekaj jos malo da ti kazu kako seleni kugle krajnice i ostalo ide,kako razvalis auto,kako sve pocrka na autu radi felgi,crknuce motor od SDI-a ako mu stavis 19ke,al gti nece :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top