moj žabar

moj žabar

Član
Evo i moga zmaj.Poslikaću i unutrašnjost kad stignem,uradio sam sve zeleno fino mu je leglo_Ovo danas jedna brzinska telefonom kad sam se vraćo iz ribol.
 

Prilozi

  • bravo.jpg
    bravo.jpg
    158,6 KB · Pregleda: 60
Član
sutra jarane ako ne bude kiše odradiću lijepo pa postaviti.Ma za 4 g.nisam imao nikakav problem,uradio sam mu samo osnovne stvari veliki servis.E jedino sad me zeza taj ventil visokog pritiska al to ću odraditi koliko sutra

JTD 1.9 2000g.kod mene petu godinu.Dovezo mi ga drug iz San Marina.Oprema klasika;airbag,servo el.podizači,klima.Muziku sam sam ubacio pošto se malo tim bavim i bolujem od dobrog zvuka
 
Član
fkt fino izgleda,dobra boja

samo brate volio bi i ja kod vas u ribolov,prelijep pogled iza auta;);)
 
Član
armine čekam te ljetos.Imamo splav i idemo.Ugl Som i šaran.Ovo je donje jezero al mi ćemo na gornje.Postaviću još slika kad prestane kiša,inače dobra je motorina u njemu.Vuče extra.Što se muzike tiče tu su 4 ovalna zvučnika sa pojačalom pionir 2x150w.Bio je vufer pionir izvadio sam ga ionako nema gdje u gepek staviti suncobran ljeti ni ležaljku.Ovo što je ostalo daje sasvim dobar zvuk a nekako više sa svojih 41 i nisam u fazonu bas-refleksa i vufera.Mada kažem i sad ima extra zvuk.
 
Početnik
dobar fiat nije bas dobar ko golf al eto moze proc...hehe...sala..extra auto samo daj vise infa i slika..pozz
 
Član
evo još malo obećao sam.Neka sam večeras napravio po najvećem pljusku jbg obećo sam(enterijer).tako ako ima tačkica to je od kapljica na objektivu i presijavanja pred blicom.Ne nije mi prljav auto.
 

Prilozi

  • fiat 1.jpg
    fiat 1.jpg
    113,8 KB · Pregleda: 30
  • fiat 2.jpg
    fiat 2.jpg
    84,6 KB · Pregleda: 19
  • fiat 3.jpg
    fiat 3.jpg
    127,1 KB · Pregleda: 47
  • fiat 4.jpg
    fiat 4.jpg
    117,5 KB · Pregleda: 21
  • fiat 5.jpg
    fiat 5.jpg
    137,7 KB · Pregleda: 15
  • fiat 6.jpg
    fiat 6.jpg
    132,5 KB · Pregleda: 15
  • fiat 7.jpg
    fiat 7.jpg
    138,5 KB · Pregleda: 13
Top