Moj VW Lupo 1.4 16V

Moj VW Lupo 1.4 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fin Lupo,eto unutrasnjost kao kod mene u 6n2. Fin auto,provjereno znam da taj motor ide dobro,pogotovo na kilazu koju Lupo ima,mjera je. Samo ga spustit i kakve falcare,i ima da zvoni;););)
 
Administrator
po meni odlicna mala vozilica ;) vec su ti rekli sta trebas uraditi, a i tvoja zamisao sa bad look-om nije losa... sretno u nastavku i ostani aktivan ;)
 
Član
UPDATE:

Farovi šlajfani, polirani, zaštićeni voskom

Prije:




Poslije:




Crvene štoplampe:










pozz
 
Član
Zanimljiva vozolica :icon_smile: bas kulturno izgleda :cool:

A onaj bad look nemoj radit meni je bolje ovak nes mi ne stoji na ovim okruglim farovima ona varijanta :icon_rolleyes:
 
prelijepa vozilica... dobro napredujes drugar...sve mi nesto mirise kao da cemo uskoro ovako nesto u ovoj temi vidjeti


dobra je i mecka,ali wagen je wagen.... :lol:
 
Član
hvala hvala...

ma ja bi odmah uradio bad look, da ga ima ko kvalitetno odraditi.

Bio sam kod 2-3 limara, nisu bas bili "za" taj posao, jer nisu nikad radili zaobljene bad look-ove.

ma ovdje samo znaju traktore krpiti Kitom :lol:
 
Član
UPDATE:

15.12.2010 Odjavljen i pripremljen za zimovanje u Garazi

Krajem Februara / početkom Marta ponovo registrovanje...



do tada Merca driftam po snijegu...


pozz
 
Član
hehe

pa i jest i nije. Posto je svakako registracija bila istekla, a auto nisam jos preveo na sebe (krajem augusta 2010 sam ga kupio), svakako sam ga morao odjaviti....

pozzz
 
Član
;) aha, cim sam ka kupio, prva stanica kod njega.

inace sam radim to, vec par godina, ali sam prezauzet sa svojim pravim poslom, pa sam navratio kod njega.

@Marex: [/size]ah da.. vidio sam te jedanput tamo u Puharskoj (bio sam sa Lupom), i danas sam te vidio na Urijama (bio sam sa Mercedesom).


pozz
 
Član
Back on the Road again!

Juce sam ga izvukao iz tople garaze i registrovao. Nisam mogao vise cekati.

Idemo dalje....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top