Moj tutac...Fiat Punto 1,9 JTD

Moj tutac...Fiat Punto 1,9 JTD

Član
[attachment=35509]
Evo i slikice mog tutaca! Tek sam ga uzeo i tek sam polozio tako da sa trenutno bez love :D ali potrudicu se da ga sto prije pocnem slagat! Otprilike imam neku siku u glavi ali ako ko ima kakvih prijedloga i savjeta nek pise! Hvala unapried !!!

Uskoro ce bit jos slika!!!!:))))
 

Prilozi

  • 13072010548.jpg
    13072010548.jpg
    360,3 KB · Pregleda: 6
Administrator
lijep punto... bolje da je sa 3 vrata ali i ovaj je dobar... samo mu prvo nadji kakve felge, ne zuri puno sa felgama jer je vec kraj sezone i blago zatamni i spusti sa oprugama... a ostalo samo polako ;) i daj jos slikica;)
 
Član
Fino auto ima dosta sredjnih na forumu ;)
Ps moraš se predtsviti u podforumu novi člnaovi takva su pravila ;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
Fino auto ima dosta sredjnih na forumu ;)
Ps moraš se predtsviti u podforumu novi člnaovi takva su pravila ;)

mislio sam da sam to vec uradio :D hvala puno!

pioneer_09 je napisao(la):
lijep punto... bolje da je sa 3 vrata ali i ovaj je dobar... samo mu prvo nadji kakve felge, ne zuri puno sa felgama jer je vec kraj sezone i blago zatamni i spusti sa oprugama... a ostalo samo polako ;) i daj jos slikica;)

znam da bi bilo bolji sa 3 vrata i meni se vise svidja ali samo mi je ovaj bio u ponudi a i svidja mi se zbog motora :D Hvala na savjetima !!!
 
Član
ja mislim da neodgovara zadnja od verzije sa 3 vrata samo prednja tj odgovara uz odredjene prerade jer sam ja sebi bio uzeo i nije odgovarala na saraf.Ljep puntac puno predjenih km:cool:
 
Član
motor ti je odlican , samo redovno originalno ulje selenia turbo diesel 10/40w na 10000 i filtere mjenjaj i nemas brige.:icon_smile:
 
Član
jes ti ruzno auto cuj punto sa 4 vrata Boze sacuvaj hahahahahahahahahahahahahah neka te bracika dobro dosao :))))) :cool::cool::cool::cool::cool: dugo ti je trebalo da dodjes na forum :icon_rolleyes:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
jes ti ruzno auto cuj punto sa 4 vrata Boze sacuvaj hahahahahahahahahahahahahah neka te bracika dobro dosao :))))) :cool::cool::cool::cool::cool: dugo ti je trebalo da dodjes na forum :icon_rolleyes:

jbga bolje ikad nego nikad ! hahaha
 
Top