moj ljubimac seicento sporting

moj ljubimac seicento sporting

Član
evo da i ja predstavim svog italijanskog ljubimca fiat seicento motor 1.1 spotring ABARTH 2001 god panorama krov el podizaci do sad sam uradio par izmjena na njemu a sad preko zime slijede malo vece izmjene kao npr prednji zadnji branik nove alu felge opruge sportske bad look itd itd. tako da naglasim izduvni sistem sam mu kompletan promijenio stavio sam veci fi cijevi i auspuh izvukao na sredinu
 

Prilozi

  • DSC00270.JPG
    DSC00270.JPG
    49,8 KB · Pregleda: 64
  • DSC00238.JPG
    DSC00238.JPG
    42,9 KB · Pregleda: 55
  • DSC00245.JPG
    DSC00245.JPG
    43,9 KB · Pregleda: 88
  • DSC00338.JPG
    DSC00338.JPG
    61,9 KB · Pregleda: 29
  • DSC00336.JPG
    DSC00336.JPG
    60,1 KB · Pregleda: 39
  • DSC00331.JPG
    DSC00331.JPG
    61,9 KB · Pregleda: 58
  • DSC00250.JPG
    DSC00250.JPG
    56 KB · Pregleda: 28
Početnik
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:
 
MAXI-Megane je napisao(la):
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:

Nema svako para za kamin, neko voza i sporet! Usput drug, svaka cast na auticu, ako je tebi dobar onda je i meni:)
 
Početnik
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
MAXI-Megane je napisao(la):
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:

Nema svako para za kamin, neko voza i sporet! Usput drug, svaka cast na auticu, ako je tebi dobar onda je i meni:)

za pare koje je kupljeno auto i pare koje ce ulozit mogao je uzeti normalniji auto.
Ali to nije bitno covjeku se svidja ovo i to je kraj price. Samo dajem komentar koji uopste nije bitan ali zato tema postoji da bi se komentarisalo koliko ja znam bolje da napisem sta mislim nego da hvalim i sta ti ja znam lupam a ne mislim tako...

Nemam nista protiv auta ali ima i drugih auta i skupljih i vecih i sta ti ja znam koja su mi kao sporet...

Ne gledam izgled auta po cjeni. Fico mi je 100x ljepsi ali je jeftiniji od ovog koliko hoces zar ne...
 
Član
extra autic...i sad je ok, i sigurno mami poglede nego mnogo skuplji kamini :)

sretno u nastavku...
koliko ovaj motor ima KS?
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:

ha drug svako ima svoje misljenje itd itd mislim
 
Član
akka je napisao(la):
Dobar maleni :cool: sretnoo u nastavku

hvalla prijatelju

AnDel je napisao(la):
extra autic...i sad je ok, i sigurno mami poglede nego mnogo skuplji kamini :)

sretno u nastavku...
koliko ovaj motor ima KS?

hvala drug a motor je 1.1 45kw a sto se tice ostalog fakat svi se okrenu za njim

sub3r je napisao(la):
40KW (53KS) cini mi se ;)

evo procitam tvoj komentar pa se zapitam jel nevidim dobro u saobracajnoj pise 45kw sad da li je greska ili je to ustvari ispravno napisano neznam
 
Član
a taman je to za tak mali autic...sigurno ide da valja...
sretno u daljim radovima ;)
neke felge -jotarice bi legle ko ajka pod mahmuta ;)
 
Top