MOJ GTI

MOJ GTI

Član
EVO I MOG LJUBIMCA,BIT CE JOS SLIKA
viewer.php
[/URL] [/img]
 
dobar kec ;) dotjeraj to jos malo i super ipak je to GTI ma da i obicnog treba cuvat postali su pravo rijetki dobri primjerci
 
Član
sve je klasika na njemu i neznam sta da radim da ga ostavim ovako ili da izbacim sjedala a ubacim samo jedno rakaro sjedalo i kavez unutra,opruge i amontizere sam nabavio nove spustanje ide obavezno,a sto se tice motpra radi kao svicarski sat,mozda nekad ubacim vr6
 
Član
Ostavi ovaj sjedišta i ne ubacuj kavez ako se nećeš takmičiti s anjim.....biće bolji ako je što više orginalniji tj kakvog ga je fabrika prozivela uz male izmjene.......inaće gti je gti tu nema priče....pozzz
 
Član
A kad se vratim sa mora ide farbanje komplet.I gdje mogu nabavit foliju u imitaciji karbona?Ako netko zna neka mi javi.
 
Član
Imaš na ovom našem forumu neke momke koje to rade, ima Darko ima kile....pa pogledja malo po rubrikama..pozzz:cool:
 
Član
dobar golf sta zelis radi s njoim ako zelis unikat idi fabrika ako ne sjeci i ubacaj neke detalje. sretno u daljim radovima..
 
Član
BISER2 je napisao(la):
sve je klasika na njemu i neznam sta da radim da ga ostavim ovako ili da izbacim sjedala a ubacim samo jedno rakaro sjedalo i kavez unutra,opruge i amontizere sam nabavio nove spustanje ide obavezno,a sto se tice motpra radi kao svicarski sat,mozda nekad ubacim vr6
Ovo je orginal GTI 1,pa dje ces to raditi od ovog auta,gdje ces ista raditi od ovog auta :icon_rolleyes:, Za koliko love bi ga prodao :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BISER2 je napisao(la):
sve je klasika na njemu i neznam sta da radim da ga ostavim ovako ili da izbacim sjedala a ubacim samo jedno rakaro sjedalo i kavez unutra,opruge i amontizere sam nabavio nove spustanje ide obavezno,a sto se tice motpra radi kao svicarski sat,mozda nekad ubacim vr6
Ovo je orginal GTI 1,pa dje ces to raditi od ovog auta,gdje ces ista raditi od ovog auta :icon_rolleyes:, Za koliko love bi ga prodao :icon_biggrin:

jarane hvala ti, ovaj se ne prodaje,on je kao clan familije.
 
Član
BISER2 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
BISER2 je napisao(la):
sve je klasika na njemu i neznam sta da radim da ga ostavim ovako ili da izbacim sjedala a ubacim samo jedno rakaro sjedalo i kavez unutra,opruge i amontizere sam nabavio nove spustanje ide obavezno,a sto se tice motpra radi kao svicarski sat,mozda nekad ubacim vr6
Ovo je orginal GTI 1,pa dje ces to raditi od ovog auta,gdje ces ista raditi od ovog auta :icon_rolleyes:, Za koliko love bi ga prodao :icon_biggrin:

jarane hvala ti, ovaj se ne prodaje,on je kao clan familije.
Potpuno te razumijem i meni bi bio,jos tolike godine kod vas,bilo bi lijepo da ga ostavis sto vise stock jer to je rijetko i cijenjeno auto,evergreen koji ce s godinama
biti sve vise i vise cijenjen.Samo da ga ocistis,ofarbas,dotjeras ali naravno radi po svom ceifu ;)
 
Top