moj golf 4 tdi,2 gti

moj golf 4 tdi,2 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemas sta da se bois sto se tice oznaka to jeste tih hrom slova,uzmes samo sarafciger,tople vode krpu i lagano i kad ih skines samo uzmes ili benzina ili uljnog raz. i dobro ocistis i poslje toga operes(saperes) i to je to 10min posla a da se mene pita poskidao bi i ono "golf" i "tdi" ;)
 
Evo nekih slika za pocetak, neke od stvarcica za dvojku: felne 16' , kristalne jom maglenke , kristalni in-pro farovi sa krstom , maska bez znaka jom (bila je samo niklovana jbg.:icon_confused: golfa cu postaviti cim uslikam,danas je neka kisa.

far.jpg


felne.jpg


maglenke.jpg


maskag.jpg
 
Član
Druze preporucio bi ti da za dvojku otvoris novu temu radi lakseg pracenja i komentarisanja a i preglednosti a ovu ostavi za cetvorku i radove na njoj ;)
A mislim da tako nalazu i pravila foruma :icon_smile:
 
u tom slucaju onda cu ovde da nastavim za dvojku, a za cetvorku cu da otvorim novu temu kad dodje vreme,jel ce ona mirovati do leta. ako moze tako? :icon_question:
 
Član
A sto nebi moglo:cool:
samo kad budes stavljao slike sledeci pud smanji ih malo jer kad se udje u temu dugo ih otvara a i nemaju svi brz net. ;)
 
Član
markos-gti je napisao(la):
ovo je moja golf 4 tdi 2002god, 96kw,motor fabricki osim k&n filtera,dodate felne 17 toora,crni farovi,ksenoni,auspuh,retrovizori,migavci,zatvoren prednji branik...

28881954.jpg


68264388.jpg


60229340.jpg


39151790.jpg


22834692.jpg


83161574.jpg


slike dvojke ce biti kad je malo sredim pa uslikam.

extra golf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top