Moda U Americi Brkovi Za Automobile

Moda U Americi Brkovi Za Automobile

Legend
OggyBoy je napisao(la):
Sad bih se ja posrao po sred haube i krova da sam u Americi pa furao novu modu i patentirao svoje govno, pa ako se nekom svidi, srao bi mu po autu uz naknadu od 99 US Dolara.:D

hehehehehehhahah 99,90 da sto vise uzmes :D:cool:
 
Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/W1kt9h4-HL8&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/W1kt9h4-HL8&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>


:lol::lol::lol:

Ja sam brko autoritet amerikancima cu praviti veci natalitet! :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma u americi sve prolazi..znaci moze se naci milion stvari koji prosejcan bosanac nebi pogledao niti ima potrebu za njima a neki 'pametni' amer to patentira i zgrne milione za 7 dana...gdje se lakse obogatiti nego u americi? nigdje jer standard je visok tako da ljudi kupuju sve i sto im treba i sto ne treba a kao neki 'genijaci' se bogate na 'primitivizmu' prosjecni amera ..sta reci na ovo osim GLUPOST prve klase ..
kod nas ni oni iz anti tunninga nebi ovo stavili na auto...mislim besmisleno totalnoooo..mislim beskorisna ruzna kic stvar:icon_smile:
 
Član
Bas zato sto je takva Amerika jeste to sto jeste, ako su pametan i vrijedan to je mjesto gdje ces najprije postati milioner.... :icon_smile:
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Bas zato sto je takva Amerika jeste to sto jeste, ako su pametan i vrijedan to je mjesto gdje ces najprije postati milioner.... :icon_smile:

potpis;)al sto je najbolje ne moras ni biti genije ..dovoljno je se truditi i biti vrijedan..i skola se cijeni..dok kod nas fakultet ti ne garantuje ni sigurno zaposlenje tamo s fakultetom imas dobre predispozicije da budes milioner..al da neidemo u off....a stvari koje su za prosjecnog bosnju nepotrebne tamo idu ko halva kao ova npr:icon_smile:
 
Član
haahahhahahahaahha joj ludnica majkemi sta ce jos izmislit bojim se na to i pomislit :icon_confused:
 
Član
AnDel je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Bas zato sto je takva Amerika jeste to sto jeste, ako su pametan i vrijedan to je mjesto gdje ces najprije postati milioner.... :icon_smile:

potpis;)al sto je najbolje ne moras ni biti genije ..dovoljno je se truditi i biti vrijedan..i skola se cijeni..dok kod nas fakultet ti ne garantuje ni sigurno zaposlenje tamo s fakultetom imas dobre predispozicije da budes milioner..al da neidemo u off....a stvari koje su za prosjecnog bosnju nepotrebne tamo idu ko halva kao ova npr:icon_smile:

al zapitas li se kako ovdje vecina dobije diplomu i zasto skoro nigdje vani ne priznaju diplome a kako tamo negdje se dobije diploma

pa ja 90% nasih ljudi ne bi zaposlio kad mi donesu diplomu sa nasih fakulteta pa makar donio i 5 diploma
 
Član
šta je auto bez brkova,,, još malo pa će umjesto neonki stavljati rute:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top