Mobis eletronic??

Mobis eletronic??

Član
Jel neko zna gdje se nalazi ova firma u Sarajevu mobis eletronic, adresa je antuna branka šmića, ako neko zna gdje tačno to d ame uputi da ne lutam??Unaprijed zahvalan....pozzz
 
bad_look je napisao(la):
Jel neko zna gdje se nalazi ova firma u Sarajevu mobis eletronic, adresa je antuna branka šmića, ako neko zna gdje tačno to d ame uputi da ne lutam??Unaprijed zahvalan....pozzz

mali bosmal, ako znas gdje su esoprom autodjelovi i jelic servis, u istoj zgradi, 100m nakon rajfajzen banke prema velikom bosmalu u suterenu ;)
 
Član
Slabo bgm...znam gdje je bosmal na Č vili...... e sad gdje to dođe znam ondje ims neka pumpa blizu bosmamla i to je to.....pozzz:cool:
 
Član
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/index.php

odaberi gradske ulice i nadji tu koju trazis, to ti je prema bosmalu ;)
 
bad_look je napisao(la):
Slabo bgm...znam gdje je bosmal na Č vili...... e sad gdje to dođe znam ondje ims neka pumpa blizu bosmamla i to je to.....pozzz:cool:

od robota ako ides prema pumpi, prodjes pumpu, odmah preko puta pumpe ti je rajfajzen, 100njak metara pravo glavnom cestom i sa desne strane ima kao manja poslovno-stambena zgrada, 2-3 sprata, na sredini te zgrade uz glavnu cestu ti je mobis electronic....
 
Član
Znam onda gdje imaju tu neki dijelovi to su oni poslovni objekti što dođu sa desne srane iz grada kad ideš ima i neka mesnica tu znam sad gdje je neću fuliti ok...hvala...pozzz
 
Član
Haj da je pitao neki frajer iz Tuzle,Mostara,Orasja...pa ok...nego ti,zivis na Ilidzi i mrsko ti obici 100 metara u Hrasnom da nadjes,vec ovako pitas i pitas...ccc:spam:
 
Član
Hheheh pravi Bošnjak što lutati akd s emože pitati........našo si me...mrsko mi bilo tražiti po mapama grada...pozzzz:spam:
 
Član
Hheheh baš bosanac iz Bosne nije hercegovina ni Crna gora...heheheh.. dosta više hajmo lock..postajemo neozibljni...
:lol:
 
Top