MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma dajte nije to utakmica kriva, to je on imao neki drugi racuna, pa nije on njega zbog utakmice ubioo..hallooo sta vam je bolan.. Kakva utakmica,nema nista s tim.. Nego ako nije s nekim poravnao racunee.. e onda ce doci do toga.. nece njemu doci ovaj docii " Ej momak sto navijas jes normalann, i dum dum dum" nema smislaa... Svee su too isti momci koji trazi problemee, i koji su pod stalnim alkoholom u krvii.. To sve radi alkohol i gluposti neke zbog cega izbijaju tuče..i ove stvarii..a utakmica nema veze:icon_mad:
 
Član
niko nije spomenuo da je utakmica kriva nego je to bilo u kontekstu da mi neznamo nista organizovati a da nas glava ne zaboli od toga:icon_eek::icon_eek:shvatas...to je trebalo da bude sportsko okupljanje i da prodje u najboljem redu i miru a ne pucanje...
 
Član
ma ljudi, kako god hoćete policija je sve kriva za to, jebeš im mamu, kada oni gledaju da kazne covjeka što nema P što vozi poslije 23h ili slicne glupe kazne

A nikada ih nebi vidio u akciji, da tragaju za nekim, da hodaju ulicom, da cuvaju druge geldaoce tako na tim utakmicama i sl. eto taj upucao tog dok su policajci nekome pisali kaznu zbog jebenog parkiranja... da nam je biti Njemacka i gospoda a necemo da riješimo osnovne probleme tipa vandalizma i krkanluka....

ošini svakog po džepu, ako to ne pali onda po ustima i drugim djelovima tijela. Mišljenja sam da to policajci kako je gore navedeno rade tako jer je to najlakše, popisati par kazni radi auta ili sl, a zaustaviti kriminalca, zaustaviti tuču ili sl. ne ne to oni ne rade, jer za to treba malo ustat i dati guzici posla...:icon_twisted:
 
Član
keno_87 je napisao(la):
treba neki protest napšraviti mamu im *****,kofole biga,grawe,ovakvo osiguranje onakvo osiguranje...***** nerviraju me,ko god hoce radi tamo...sta osiguravaju svoj djep uzimaju pare a belaj izleti nista....okrenu se i nevide nikako...moramo mi sranje napraviti to su ti seljaci nikad mi nemozemo uspjeti dokle god imamo ovakvih ljudi...

druze,ovo se desilo 700-800m od stadiona,mozda i vise...osiguranje nije osiguravalo citav grad,nego stadion i pojedina mjesta gdje je vani organizovano gledanje utakmice...bolje krivi policiju,ak vec krivis nekog;)
 
Član
ma daj jebote.... prosli put kad sam bio u zenici gledati utakmicu kod naseg busa sacekali nas robijasi i poceli gadjati kamenje ....razlog jer jedan od bhf iz sane zakacio se sa robijasima ....

nismo mi drzava niti cemo kad biti .... 3 naroda 3 zemlje ...odes u bl nesmijes slaviti pobjedu,u mostaru isto ,u zenici ili sarajevu dobijes.... ma kuca je ZAKONN;)
 
Član
badboy je napisao(la):
ma daj jebote.... prosli put kad sam bio u zenici gledati utakmicu kod naseg busa sacekali nas robijasi i poceli gadjati kamenje ....razlog jer jedan od bhf iz sane zakacio se sa robijasima ....

nismo mi drzava niti cemo kad biti .... 3 naroda 3 zemlje ...odes u bl nesmijes slaviti pobjedu,u mostaru isto ,u zenici ili sarajevu dobijes.... ma kuca je ZAKONN;)

u pravu si,ali mi smo jedina zemlja koja ima 11 kantona,11 ministarstava,11 vrsta zakona...valja sve to upratiti i popamtiti...a svako svoj djep voli,naravno policija je kriva,a oni naplacuju kazne da popune norme,a poslije sebi uzimaju...lopovi mamu im ***** oni su veci lopovi nego iko...
 
Član
Momak nije ubijen i ima samo prostrelne rane nadkoljenice...a nema utakmica veze s ovim...ima al malim dijelom..
 
Legend
mirzaa3 je napisao(la):
Momak nije ubijen i ima samo prostrelne rane nadkoljenice...a nema utakmica veze s ovim...ima al malim dijelom..
yeh.. evo i ja sam sadgledao na TVu, nije podlegao dakle !!
 
Član
Astra je napisao(la):
momak je ziv,a upucan je zato sto je nosio zeljin sal,mislim razlog je boze sacuva...

Im familiju i navijačke skupine više... čuj upucao ga zbog dresa... pa ja nisam ljubitelj tih nekih fk klubova u BiH, al pogledam nekad Veleža kad imam priliku, to mi ostalo od prije rata dok me otac vodio na utakmice... i Željini navijači krenu na utakmicu u Hercegovinu kad Željo gostuje, svrate u Jablanicu dan prije, ovdje se okupljaju, tačnije mjesto Ostrožac... pijemo tu zajedno, zaebavamo se... pjevamo... jaran mi ide s njima na utakmicu zajedno, a lik vatreni navijač Veleža... svi oni u plavoj boji, on u crvenoj i opet se sve super druže i navijaju svako za svakog... to treba da bude za primjer svima... lično poznajem vođu navijača Želje i lik je super raja... na stadionu šta se desi desi, izvan stadiona nema potrebe ispoljavat gluposti koje neki rade majmuni... nemogu da vjerujem majke mi...

Žao mi momka... daj Bože da sve bude ok. a da tog idiota strpaju u njegov grad iza rešetaka na hlađenje.
 
Član
PArdon pogresna informacija,tako je kruzila carsijom,a evo prave istinite.. Momak je bacio kamen u izlog internet kluba nekog,vehabija neki izasao i ispalio 7 metaka u njega.. Ovo gore su ovi navijaci malo izmislili,a ovo zadnje je prava informacija ako cemo vjerovat pricama.. Toliko..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top