MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Proslava pobjede u Zenici već je uzela svoj krvavi danak. Naime, 70-tak metara od robne kuće “Zenica” gdje je par hiljada navijača proslavljalo pobjedu nad Belgijom došlo je do pucnjave u kojoj je stradao jedan sedamnaestogodišnji mladić.
Nastradali mladić u kritičnom je stanju, a po iskazima očevidaca u njega je za sada nepoznata osoba ispalila sedam metaka iz pištolja. 



“Kretala sam se prema svojoj kući kada sam vidjela momka kako leži i iznad njega čovjeka sa pištoljem.”, rekla nam je gospođa koju smo zatekli na licu mjesta, te dodala:

“U prvi mah nisam primjetila oružije i mislila sam da je momak pao od slavlja i pijančenja, a kada je počinioc počeo da bježi shvatila sam o čemu se radi i pozvala policiju.”:icon_sad:


(U prostoru ograđenom policijskom vrpcom ostala je zastava BiH i VIP akreditacija)
 
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
7 metaka,,,tesko ce prezivit...nazalost...seljakluk...nekultura...alkohol..."slavlje"...vjerovatno odnijelo ljudski zivot...:icon_cry:
 
Legend
joj .. uvijek ovak bude.. pobjedimo, sve extra, tuci izgube, prolazimo i onda se desi nesto da sve to baci u sjenu :S
 
Član
jebote, umjesto da svi zajedno slavimo, jer nam je drzava pobijedila, mi se medjusobno tucemo, ko da igraju dva drzavna tima...zalosno
 
Član
ljudi moje ne shvatate mi smo proklet narod,nama nikad nevalja,cudi me da nisu napravili neki nered na utakmici,Sranja uvjek ima,ja to znam jer sam radio u aqvi...nema gdje nisma bio ama uvjek ima neko ko dodje i napravi sranje,Ama dajte mi razlog tog pucanja(pogledao ga poprijeko,stao mu na nogu..........)
bezvezluci 17 god...pa ja imam brata 17 god pa ljudi moji nista vidio nista cuo....ccccjadno i bijedno
jebo utakmicu jebo sve...nije vrijedno nikako cuj 7 metaka pa mogo je tenk dovuci pa ga pogoditi...
ccc prokleto prokleto
neki govore policija ovo policija ono,ja bi dao sve ovlasti policiji(kazu ubi policija u stanici)jebo te stanica izudaraj na ulici pa neka svi vide kako ih udaras i k...c ce ise smjeti napraviti belaj..ja bi tako radio.
 
Član
treba neki protest napšraviti mamu im *****,kofole biga,grawe,ovakvo osiguranje onakvo osiguranje...***** nerviraju me,ko god hoce radi tamo...sta osiguravaju svoj djep uzimaju pare a belaj izleti nista....okrenu se i nevide nikako...moramo mi sranje napraviti to su ti seljaci nikad mi nemozemo uspjeti dokle god imamo ovakvih ljudi...
 
Član
7 metaka ispaliti u momka,baš moraš biti majmun...Zna li se jel još živ pošto neki već pišu RIP? 50 CENT je preživio,nadam se da će i on..:D

'Vidjela sam momka kako leži i iznad njega čovjeka sa pištoljem', rekla je jedna svjedokinja ove pucnjave, prenosi 24sata info.

'U prvi mah nisam primjetila oružje i mislila sam da je momak pao od slavlja i pijančenja, a kada je počinioc počeo da bježi shvatila sam o čemu se radi i pozvala policiju.'

'Povrijeđeni je zbrinut u Kantonalnoj bolnici Zenica, a slobode je lišeno lice Č.N. rođeno 1970. godine, također iz Zenice', izjavila je za Fenu Aldina Ahmić, glasnogovornik MUP-a ZDK.

Prema informaciji MUP-a BIH, prije i tijekom same utakmice zabilježeno je nekoliko manjih narušavanja javnog reda i mira, a oštećeno je i jedno putničko vozilo.

I dok je slavlje u drugim dijelovima drže uglavnom prošlo bez većih incidenata, u Mostaru je bilo nereda. Tamo se skupina huligana sukobila s policijom kod Titovog mosta. Bacali su na njih kamenje, staklo i druge predmete, a policajci su uzvratili ispaljivanjem suzavca. Specijalci su cijelu noć ostali na ulicama Mostara čuvajući red i mir.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top