mk3 tdi 81kw

mk3 tdi 81kw

Član
e ovako danas naletim na golfa 3 gti tdi 81kw na njemackim tablama u dobrom stanju i njegov vlasnik mi nudi taj tdi motor za mjenacem za 1500km i ruke bi bile oko 300km da prebaci sve u moj auto i kaze da bi moj motor1.6,74kw racunao oko 5/6 stoja znaci da bi mene taj upakovan motor izasao oko 1200/1300km neznam kakva mi je to ponuda molio bi za savjet i oko motora i ostalog pozz
 
Član
meni je to super ponuda.....taj motor AFN 110 konja je super....ja se nebi mislio ...uostalom ako ti nećeš javi mi na privatne poruke gdje je to ....

auto će ti bolje ići ,manje trošiti.....
 
Član
Da sam na tvom mjestu nebih razmišljo,taj motor je extra. Sa tvorničkih 110ks bolje ide od gti-a 2.0 8v ,a rođak mi je imo čipovan taj motor na cca 150ks,kaže da je smješno kako je to auto islo,215 ispiše 'ko o' šale,a malo skroz trošio...:cool:
Uzmiiii...;)
 
Član
naravno da bi ubacio ALI jel znas u kakvom je stanju tvoj motor i taj motor sto hoces da kupis, provjeri, vidi razmisli pa tek onda ;)
 
Član
Jurke je napisao(la):
Da sam na tvom mjestu nebih razmišljo,taj motor je extra. Sa tvorničkih 110ks bolje ide od gti-a 2.0 8v
To je cak bio motor za prvi tdi-gti a po performansama su bas vrlo slicni samo je 2.0 8v po dostupnim podacima bio malo zivlji na vecim brzinama.
 
Član
gledam neki dan na pik-u tricu sa tim motorom, jos uvijek jako drzi cijenu, 7600 joj je cijena. ali nebitno sada to, htio sam da kazem koliko je to dobra kombinacija, nije cesta pojava sresti tricu sa 110ks.mislim da je to extra prilika ukoliko je sve ok
 
Član
Ma uzmi taj motor obavezno,stvarno su dobri.Ima moj jaran taj motor u ventu,ide dobro pravo,a malo trosi ;)
 
Član
menso je napisao(la):
naravno da bi ubacio ALI jel znas u kakvom je stanju tvoj motor i taj motor sto hoces da kupis, provjeri, vidi razmisli pa tek onda ;)

motor je jos u autu vozi se auto na stranim tablama..
 
Top