MK2

MK2

Član
ova je dvica medju 5 najboljih na forumu definitivno, boja, felge, SVE je pervezija, jos unutrasnjost kad uradis, uuuuu.. svaka cast..
 
Član
preelijepa dvica druze :D ..svaka cast ... respekt... ko ti je radio felge..jesi sam ih sirio...ili ti ih jen eko radio :D
 
Ukucaj na youtubu 15x9 pa ces radumiti kako se navlace, jest tesko jer vise puta su navlacene dok nije sve sijelo... Ali sada nemam nikakvih problema. I samo smo precerali planirato je 8,5jota ali pri mjeri smo se zajebali za jetan col... Nisam ih sebi radio ali imam covjeka koji ovo radi ........ i garantuje za ovo
 
Član
odlican golf,jedan od boljih,boja ludilo a i felge,sve pohvale,samo je zamjerka sto si ovu crnu boju na karambolkama lakirao bezbojnim,trebao si ostaviti je u matu,bilo puno ljepse,jer su lajsne cini mi se mat,ili ja ne vidim dobro na slici.
 
Član
svaka cast brate..trud,ulozene pare,zivci ;) ;)
Samo me zanima koje su ovo felge na kojem autu dodju fabricki :icon_question:
A sa slika:icon_confused: se tesko vidi
 
Legend
ooo amir je tu , po meni , jedna od naj boljih , i naj kvalitetnije odradjenih mk2 u BiH ...i na šire ;)
 
Član
fino izgleda a ova unutrasnjost ce bit exstra. gde si sakrio zmigavce posto i ja planiram uklanjat sa branika zmigavce.:cool:
 
Top