mk2 gti 8v

mk2 gti 8v

LSD

Član
drug nisam mislio da bi trebao zatvarati tablicu...nego da skines ove "18 GTI" uklonis znak i odlijepis ovu nalju...;)
 
Član
drustvo,nalepnice su skinute...a slova su tu jer kao sto sam vec rekao tu su rupice od ogrinalnog znaka gti...svako slovo pokriva jednu rupu...samo zato to stoji tu,i tako rasireno...
a tablicu hocu da zatvorim,jer lepse izgleda...:123:
 
Član
aleexis je napisao(la):
drustvo,nalepnice su skinute...a slova su tu jer kao sto sam vec rekao tu su rupice od ogrinalnog znaka gti...svako slovo pokriva jednu rupu...samo zato to stoji tu,i tako rasireno...
a tablicu hocu da zatvorim,jer lepse izgleda...:123:

Nezatvaraj tablicu, pokvarices ga :icon_confused:
 
Član
Dottore je napisao(la):
aleexis je napisao(la):
drustvo,nalepnice su skinute...a slova su tu jer kao sto sam vec rekao tu su rupice od ogrinalnog znaka gti...svako slovo pokriva jednu rupu...samo zato to stoji tu,i tako rasireno...
a tablicu hocu da zatvorim,jer lepse izgleda...:123:

Nezatvaraj tablicu, pokvarices ga :icon_confused:

A Selva vidi auta :lol::lol::lol:
 
Član
hmm ,sad je još uvijek dobar ...sa onim hromiranim seljaklucima si malo zahebao ... a ako zatvoriš gepek , ode ti u anti tuning....;)
 
Član
sta sam za*ebao??? gepek cu da radim sigurno,samo za sad ne znam kako i sta...ima vremena za razmisljanje...
sad sam rasvazlio sat,radim nesto...bice slika za koji dan ako uspem,al mislim da ocu,ne sumnjam u sebe :lol:
 
Bokili je napisao(la):
hmm ,sad je još uvijek dobar ...sa onim hromiranim seljaklucima si malo zahebao ... a ako zatvoriš gepek , ode ti u anti tuning....;)

ni meni se ne sviđa kada se zatvori gepek, previše kockasto izgleda
probaj samo lajsnu što dođe iznad tablice zatvoriti.
 
Top