Mk2 gti 16v

Mk2 gti 16v

Član
Odlican uzmi masku sa dva fara;)
i obavezno skini okvire i zaljepi tablice jer ovako sa ovom oznakom ga ubijaju a i bice ljepse jer ce tablica izgledati manja;)sto ustvari i jeste
 
Član
-Ma onda je fora voziti al pametno naravno! Jbg, ovako idem na 4 tocka a onako bih na 4 noge!:icon_smile:
-Sto se tice tablica... Stavio bih ja onu malu al ne da murija a nazad onda moram lijepiti onu SRB a ovako ima u okviru, znam ja da bi bilo lepse al to kosta! :lol:
 
Administrator
kao sto su ti rekli prednji lip zamijeni, ako mozes zadnju tablicu, ja bi stavio poklopac rezervoara u boju auta znaci skinuo onaj "ukras", blago zatamni i skini obrvu;);) a sve u svemu lijep golf:cool::cool:
 
Član
Evo posle duzeg vremena da update-ujem temu.Malo se nesto radilo oko masine,uglavnom je ispalo onako kako sam hteo, a kad bude love idemo dalje... Nego evo slicica pa pogledajte.





















P.S. Nesto ne htedeose vodoravno tumbovi da se poslazu al moze se i ovako gledati. :)
 
Član
Odlican golf, lepo sredjen...a za plin jbg mora se, to je realnost, jel makar neki bolji uredjaj, sekvent ili sl?
 
Član
dellas je napisao(la):
Odlican golf, lepo sredjen...a za plin jbg mora se, to je realnost, jel makar neki bolji uredjaj, sekvent ili sl?

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sad je kulturan pravo, lijepo mu ats-ice leze,
i gti body kit je pun pogodak

Ma nije sekvent,ne moze sekvent na mehanicku k-glavu,obican je plin.
 
Član
*Dellas* -Ma nije sekvent,ne moze sekvent na mehanicku k-glavu,obican je plin.
*Bucky* -mb@yahoo- Gti kit je posedovao,samo je prednji spojler na braniku bio polomljen pa sam dugo trazio original, usput hvala drugu noKKetu! ;-)
*Davor* -panasonic,a za model ti ne bih znao reci dok ne pogledam. :)



Hvala momci.
 
Top