Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara

Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara

Početnik
ma de stipu ba price...kakav smak to samo jedna osoba zna kad ce bit...a ovo su sve nagadjanja ha ya,al ako se sta cudno bude desavalo,ja cu u njemacku,a vi kako ocete:D
 
Član
Lija je napisao(la):
ma de stipu ba price...kakav smak to samo jedna osoba zna kad ce bit...a ovo su sve nagadjanja ha ya,al ako se sta cudno bude desavalo,ja cu u njemacku,a vi kako ocete:D

nijedno zivo bice na svijetu nezna kad ce da bude smak svijeta, sve su nagadjanja, niko nema adekvatan dokaz o tome...
mada po svemu sudeci, kad pogledas sta se sve na svijetu desava moze se pomislit da ce da bude ubrzo :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
dulox kako se zove ova glumica sto ovu bananu pojede ....ubi me j*ote:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
hajmo i mi napravit par bunkera, i prodat amerima po 30,000 dolara. mi cemo to sfuserit, a oni glupi kakvi jesu navalit ce da kupuju. i naravno vjeruju u te gluposti. njima bi i govno mogo prodat, samo treba na tv-u izjavit da je zdravo pojest jedno govno dnevno, i mozes im prodavat po zeljenoj cijeni.
 
Član
koji idioti, prvo samo dragi Bog zna kad ce se to desiti a i da se desi 2012 nema tih bunkera koji ce ih sacuvati
ipak mislim da je bolje ostati van bunkera i gledati uzivo
Surround all around when it hits the ground
 
Član
da hoće bogdom naši političari otići tamo, pa kad bude 2012 ništa ja bi njih zatrpo tamo :p
 
Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara
U skloništima će biti obezbjeđena hrana i piće za godinu dana:D:D:D:D:D

Jesu pametni, svaka im dala, ko da ce trajat smak svijeta samo 1 dan malo razdrmat planetu zemlju i ajmo dalje zivit ima hrane za godinu :lol::lol::lol::lol::lol::lol:. I na kraju opet svi umru, sta je pouka nek se pare obrcu :icon_biggrin: a niko ne ostaje ziv.
 
Član
Ma pametni ljudi kako su se sjetili odo i ja pravit za 500eura skloniste heheheh,pa ko hoce bujrum kod mene:cool::cool::cool:
 
Član
s1ck je napisao(la):
koji idioti, prvo samo dragi Bog zna kad ce se to desiti a i da se desi 2012 nema tih bunkera koji ce ih sacuvati
ipak mislim da je bolje ostati van bunkera i gledati uzivo
Surround all around when it hits the ground

hahahahahah
ziva istina
 
Top