Mito umjesto kazne :)

Mito umjesto kazne :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ahaha...jucer me lik hoce da pise sto sam pretekao preko pune neku macu na obuci, vozi kraljica cak 30 kmh. I ja jel ko sav normalan svijet pored nje, kad ono njih dvojica...gledaju, ja se priblizavam, oni neodlucni...kad izlazi s onim sra*** od lizala, i pomalo...Kaze, sta je ovo? Reko, koje?

Kaze, preticanje...Uuu rekoh, ma nije moguce, pa ide sporo pa ovo pa ono, pa on meni - nemoj mi pametovati...Ma ne pametujem, sta pametujem? Aaaa, uzas!!!

Kad odjednom frajer vraca dokumente, kaze vozi, vozi, evo ovdje kaze nema znaka (malo nize od mjesta na kom se me ulovili), ovdje pretici...Ja se pocnem smijat...i zapalim odatle sto brze...
 
A jednog ljeta gospodnjeg, 2006, tacnije, vozim ja kuci kroz grad (Breza) ravno 120 kmh, jaran ide odmah za mnom...I picimo kad organi gonjenja, parkirano auto, lik istrcava i svijetli onom bakljom, dere se STANIII!!! I ja stanem, 'bem mu, sta cu? Nema dobro vece, nema nista, kaze koliko? Sta? Koliko si vozio? Gledam ja u ono auto njihovo, u njih, nigdje radara...nista...Rekoh, 50 kmh...Kaze on, koliko? 50. Ma nemoguce, kaze, bilo je kaze 100.

Pitam ja njega, cime si to ti i koliko si izmjerio? Baterijom? Gleda frajer...kaze, out odmah...Ja out. Oprema, ima? Ima. Signalizacija na vozilu? Radi...Gdje stanujes? Ma ovdje rekoh, evo nema 200 m. Kazu ljudi, hajde, i lagano...

Hajd zdravo.
 
Član
Mene sinoc u pola 3 sklepa...i ja sve ono imo, al nisam bio vezan (sreca pa nije vidio), i on mene zaustavi...ja normala vozio 70-80 na magistrali, gdje je ogranicenje 70...ja lagano izadjem, njemu saobracajnu, on pregleda, kaze ok...kad uze vozacku, kaze ne smijes ti ovako kasno vozit bez starije osobe...i ja malo lafine, ovo ono i cojk me pusti...isto tako pito, gdje zivis, ja reko evo tu (jedno 100 m), kaze haj, al nemoj se vise vozat...zdravo, zdravo i izvucem se...samo fino treba i to je to...
 
Član
Capofamiglia je napisao(la):
Ahaha...jucer me lik hoce da pise sto sam pretekao preko pune neku macu na obuci, vozi kraljica cak 30 kmh. I ja jel ko sav normalan svijet pored nje, kad ono njih dvojica...gledaju, ja se priblizavam, oni neodlucni...kad izlazi s onim sra*** od lizala, i pomalo...Kaze, sta je ovo? Reko, koje?

Kaze, preticanje...Uuu rekoh, ma nije moguce, pa ide sporo pa ovo pa ono, pa on meni - nemoj mi pametovati...Ma ne pametujem, sta pametujem? Aaaa, uzas!!!

Kad odjednom frajer vraca dokumente, kaze vozi, vozi, evo ovdje kaze nema znaka (malo nize od mjesta na kom se me ulovili), ovdje pretici...Ja se pocnem smijat...i zapalim odatle sto brze...

pa to polazu pri ETREMNIM brzinama od 15 do 30km/h meni poslali prijavu zapisao mi neki glawonja iz komisije tablie jer sam svirao konstantno dok je neka kandidatkinja polukruzno radila:D:D:D i on se okrene i ja njemu pokazem goluba (one finger salute) heheh i covjek mi table zapise i dodje mi kazneni nalog al sredio sam moze da me povuce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top