Mito umjesto kazne :)

Mito umjesto kazne :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle,sigurno smo to svi manje vise dozivili :D ja licno nikad u gradu nisam dao ni marke,no van grada par puta je bilo :) pa da vidimo kako vi to radite,kako zapocinjete razgovor u tom pravcu :D i o kojim se to kaznama obicno radi,da li je nekad bilo crveno svjetlo,puna,brzina ...
 
Član
U gradu nekad im i ne stanem, al vecinom se izvlacim kad ne ide ni to onda sta mi mozes najmanje napisat pa da idem:)
 
Član
priznajes gresku dok otvaras stakla, sa konstatiranjem zaljenja, i ocjenis dobar trenutak da mu uvalis cvaju u ruke... :)
zivio mito u BiH za takve sitne stvari!
pa jeli?
Za Bajram me upecase, u gluho doba noci, u prekoracenju 50km/h, prestizanje kolone, i bez putnog naloga(sluzbeno auto)(kazna ne firmu 1500-5000KM).
i cvaja...
pa ja, gala...
 
Član
:) imam 9 kazneni bodova i 3 mjeseca zabrane :) a u parama ne znam tacno al jebat ga najlakse je platit. I to sve prekoracenje :( jebu me ogranicenja :)
 
Član
hahahha....ajde Hukec, sad ces se ti smirit...odnosno zena ce te smirit...cim zahvatis na 80 za mjenjac da u manju prebacis, booom!....odmah po prsticima heheheh :D
 
Član
Hebem ti temu.....Vracam se veceras sa copanja i izlazim sa parkinga sa curom gledam 20 do 1 reko ako ja stignem tebe odvest kuci i vratit se kuci a da me nezaustave.......
Krenem dalje prema gradu kad slipa opala....U box....
Prekoracenje brzine 39 km :) masalah, alkoholizirano stanje hos duvat reko bez mene :)
Mozemol se napravit, neki fin posten nemoze, a kolega zna me bio mu na servisu monitor kod mene u firmi, tak kontam ev pusio sam ga al kvalitetno:).
Zapisa me lik u svesku kaze mozes ic a vrati se za 15 minuta pa da se dogovorimo....ja odvucem cucu kuci i vratim se......
On meni vako nako prijava ova ona kako god pogledam 2 mjeseca zabrane i 4 boda:)
Reko drug ako mi uzmes vozacku mozes me i jebat onda.... daj pusti me da idem pocasticu vas nije problem....
I ode 50 km .....
Al me nisu pisali:)
 
Član
smajke je napisao(la):
Hebem ti temu.....Vracam se veceras sa copanja i izlazim sa parkinga sa curom gledam 20 do 1 reko ako ja stignem tebe odvest kuci i vratit se kuci a da me nezaustave.......
Krenem dalje prema gradu kad slipa opala....U box....
Prekoracenje brzine 39 km :) masalah, alkoholizirano stanje hos duvat reko bez mene :)
Mozemol se napravit, neki fin posten nemoze, a kolega zna me bio mu na servisu monitor kod mene u firmi, tak kontam ev pusio sam ga al kvalitetno:).
Zapisa me lik u svesku kaze mozes ic a vrati se za 15 minuta pa da se dogovorimo....ja odvucem cucu kuci i vratim se......
On meni vako nako prijava ova ona kako god pogledam 2 mjeseca zabrane i 4 boda:)
Reko drug ako mi uzmes vozacku mozes me i jebat onda.... daj pusti me da idem pocasticu vas nije problem....
I ode 50 km .....
Al me nisu pisali:)

Gdje te klepise zeche? :D
 
Član
Klepise me kod stadiona ogranicenje 40 ja 79 :)
Plus tri pivkane u moci sto sam popio, taman za jedno 2 -3 mjeseca bez vozacke i 300 -400 km i par bodeva....
 
Član
Reko mi je Celex da si popio tri piva i rasuo se :D A davno je to bilo, mogo si i puhat vjerovatno, za tebe ne vazi 0.0
 
Član
ne kaznjavaju me stari mi u muriji saobracajnoj :D
Bas sinoc me zaustavise gradski panduri (prasinari) kao "mali" znas sta si pogresio reko neznam u glavnom :brzina,glasna muzika posle 11,niko u autu nije vezan,iz mene tekila dezinfikuje vazduh.
Kao sta imas od opreme ja otvorim gepek reko ZVUNIK (kutja ijeli gepek) covjek se sjebao i sreca pocese pisat i naidje partolno auto i kao blasko sta ima u cemu prob i ja tak i tak i on kao VOZI :d:d:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top