Misljenje o PUG 308

Misljenje o PUG 308

Super Moderator
Odakle si ti druze? 1.6 ima cudan zvuk, za one koji ne znaju zvuci im pokvareno. Ako hoces da probas moj auto koji je ispravan pa da znas kakav treba biti 1.6 nije problem
 
Član
leon1p je napisao(la):
sta znaci cupkanje ? zvuk ili motor se treska ?
treskanje :cool:, bas ruzno radi na leru i trza(treska)-cima


allroad je napisao(la):
Odakle si ti druze? 1.6 ima cudan zvuk, za one koji ne znaju zvuci im pokvareno. Ako hoces da probas moj auto koji je ispravan pa da znas kakav treba biti 1.6 nije problem
Tuzla, ma vozio sam ja 1.6HDi 66kw u 307 ici, radio sam nesto na njemu, sto se tice zvuka ok je, ali na leru treska auto, nije u nekom "ritmu". To me podsjetilo na jednog clia,kad sam radio dijag dizne u banani, igra kolo u leru ;)
 
Član
Sta je bilo, jesil uzeo, daj objasni nekome ko bi mozda jos naletio na pug-a sa slicnim "simptomima"
 
Član
nisam njega, da jesam objasnio bih to naravno, kupljen citroen c3 2008godina.
Uglavnom neko moje iskustvo, auto(dizel) kad poskakuje-cupka-treska na leru vecinom je neka dizna u losem stanju, tako da je to mene "otjeralo" od auta i i vlasnik koji je malo na svoju ruku.. ;)
 
Član
Grga je napisao(la):
nisam njega, da jesam objasnio bih to naravno, kupljen citroen c3 2008godina.
Uglavnom neko moje iskustvo, auto(dizel) kad poskakuje-cupka-treska na leru vecinom je neka dizna u losem stanju, tako da je to mene "otjeralo" od auta i i vlasnik koji je malo na svoju ruku.. ;)

jeli to novi model ili ? , jel dizel, ja sam prije leona gledao da kupim suprugi 1.4 VTi i nije mi se svidio nikako, sav je limen i sve se unutra cuje.
 
Član
nije novi model,1.4i je motor 65kw, exclusive oprema,onako za zenska je super heh, meni licno ne lezi a i mislio sam da ce biti zivlji s obzirom na KS i velicinu, al sta je tu je, 56.000km samo presao ,skoro nov ;))
 
Član
Crni, uzet u Pavic-u ima na stranici pavic.ba medju rabeljenim, a izaso je oko 12.000km,a slike nemam za postavit :) da je moj ja bi njemu photoshooting uradio odma heh
 
Top