Misljenje o N900

Misljenje o N900

Član
slazem se, na tel imam navigaciju i po neku ogricu, za ubijanje dosade kad cekam nesto. :icon_smile:
 
http://www.youtube.com/watch?v=tllkPbUTDbQ

Nema se sta vise govoriti, sada svako ima Android, a ti mozes imati sve :D
 
Mijesate kruske i jabuke, N900 nema nikakve veze sa N95 niti N97, ovaj mobitel (ako se moze tako nazvat) je nastao iz Nxxx Nokijine serije tablet pc-ija, rekao bih da je stoga vise pc nego telefon.

Vec mi se Sub3r javio na fejsu, tamo sam mu odgovorio, pa ne bi opet.

Jedino sto sam propustio pohvalit multitesking, znaci ubija, mozes komotno 20ak "prozora" otvorit bez da steka.
 
Član
mozda kasnim, ali da ipak kazem... cuo sam da brzo nastrada flat kod N900... al ja bi prije rekao da je to do nacina koristenja telefona... pa se nadam da tebi nece pravit probleme ;)
 
Meni je dosad, nazalost, padao jedno 3-4-5 puta na beton i nista vragu malom :D

a ja sam svoj platio 350 km polovan, lik je cijenio 400, a ima ih od 300 do 600 km polovnih, mislim da je nov oko 750
 
Član
evo da se i ja javim, telefon je sretno stigao u 18h, za sad sam odusevljen telefonom, ovo je bog multi-taskinga... kakav android i iOS, smijesno je i porediti. Internet je odlican, browser na bazi Firefoxa, jede flash kao nista. Jedino sto je malo deblji telefon, pa dok se navikne ruka na njega, mada uvijek je u landscape modu, izvucen tako da se fino drzi. Ogromna preporuka za ovaj telefon, ozbiljan konkuret svima u svom, a i u visem cjenovnom rangu. Ja sam ga platio 550 KM nov, mada je to sa nekim popustom. Hvala svima ;)
 
Top