Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

G2_1.6B je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
thnx ali ja tamo ne zalazim,zna se ko se tamo skuplja i samo neka nastave,sa srecom momcima i dobar provod....
TAkodje bitno napomenuti da su u blizini od 100m dvije policijske stanice,tako da maltretiranje drotova iz nase regije nije iskljuceno, kao i divljanje pojedinaca radi kojih bi to sve nastalo.....a uvjek se nadju bar dvojica....

Ja sam rekao ko hoce da dodje nek dodje ! Nisam nikoga prisiljavao ! Pa eto nas je znalo i po desetak biti cak sam i ja nekada znao gore sa autom doci sa je***** 14-15 godina i nikad policija nije dosla ! Neznam, kako hocete meni se ideja svidjela jer reko da se jednom okupimo i u ovome drugom djelu grada posto vidim sva okupljanja gore negdje a ovi sto budu to su sve fini momci nikad ne divljaju neznam stvarno sta imate protiv njih ! Vjerujem da neke cak i znate ! Hvala Pozz

potpis drug, ja sam samo rekao da ja ne zalazim tamo jer nije to mjesto za mene licno, a da nabrajam zasto nije bolje, mislim ovo nije mejsto za to.....
kao sto sam i napisao, svima srecno sa druzenjem i fin provod zelim, napomenuo da je u blizini policija, tj dvije policijske stanice, u razmaku od oko 100m s obje strane parkinga, tako da moze se ocekiveti da nelete kada pocnu divljanja (ako pocnu), a po onome sto sam ljeti znao cuti setajuci po parku bilo je divljanja opasnih, kako paljenja guma tako i potezanja....... zar ne?????
Sto se tice murije tebi i nece biti problem :D tako da ti mozes vozikati skoro ne ometano, da se razumijemo, ali treba momcima nagovjestiti koji ce dolaziti da budu spremni na ne divljanje, jer moze biti pegle, ali poznavajuci neke lokalne momke, tesko da ce odoliti tome da pri vecem broju momaka ne potegnu koji put da se pokazu ;)
Ako je ista od ovoga netacno samo reci, cak ti mogu nabrojati dvojicu trojicu koji ce sigurno doci i potegnuti ga max, cak je tu s njima nekad i moj buraz i isto to radi ;)

Kako ti se burazer zove ? Vjerovatno ga znam, znam cjelu ekipu odozgo ! Maa ja sam zvao evo ove koji su pisali da ce doci ja koliko znam Bucky,Mrva,Kapo su normala llikovi ako jos mozda znas Carapica zvao sam i njega da dodje i doce sa njim jos mozda 2-3 lika njegova jarana i napisao sam im iskljucivo bez divljanjaaa!! SAMO DRUZENJE NOV DIVLJANJE I POTEZANJE! Koji to planiraju nemoraju ni da dolaze a policija ljeti nije pravila probleme i pored svega toga !!

PS: Sta ti buraz vozi?

znam sve te momke, samo kazem ima onih koji to nece tako svatiti, a daj Boze da oni ne naidju...... tako da bude kvalitetno druzenje.....

Burazera znas 99%, jer ipak je ova sredina mala, jako mala,,,,,,,ali ne bitno, samo ti to organizuj fino i pazite da ne bude frke beze, pa mozda i predje druzenje u tradicionalno ako bude sve ok par puta ;)
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

zen3dom je napisao(la):
al galone evo ga

<iframe width="640" height="480" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&t=h&ll=43.823683,18.364946&spn=0.001858,0.003433&z=18&output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&t=h&ll=43.823683,18.364946&spn=0.001858,0.003433&z=18&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">View Larger Map</a></small>


evo link, nesto zeza sa embled

http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&ll=43.823687,18.364951&spn=0.002852,0.006968&t=h&z=18


E brw to je to samo sto nebude ovoliko auta ! :D I uvjek navece imamo gore onaj dio slobodan a inace imaju trake ciste da mogu 2 auta proci . Znaci skrene se od Tuša desno (vidjecete Tuš na mapi ako desno pomaknete znaci desno od Tuša ili levo zavisi ako idete od Dobrinje onda vam je desno i onda kada udjete u tu ulicu nazovimo je "glavnom" skrenete levo i vidjecete parking ! Valjda nisam prekomplikovan !

Znaci okupljanje pocinje u 7-pola 8 i traje dok se ne razidjemo ! ;)
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

Al_Galone je napisao(la):
super mapa samo ne vidim ni jedan oznaceni parking :)

ma taj najveci gore pri vrhu, jbg embled nesto zezi, ako znas trzni centar tus gdje je, na tom semaforu ides suprotno od tusa, npr ako dolazis od vraca tus ti dodje desno, ti ides lijevo, i onda odmah nakon semafora na 50m lijevo opet, pored doma zdravlja i tu si, ogroman parking, ne mozes fulati...
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

1.Stvar Zen3dom izvini ovaj ali ice ipak u petak sve ono sto si mi rekao je tacno al' eto idem u toj nekoj nadi !

2.Stvar: U Petak u 19:30 svi koji ste skontali budite gore na parkingu koji niste evo vam moj kontakt telefon pa nazovite kad budete u blizini nije problem da se izleti po vas ! 065/455-568 Srdjan !

Znaci za sada su ovi rekli da ce doci (neki mozda neki sigurno al evo lista ukratko )

1.bucky_mb@yahoo
2.Kapo dK
3.G2_1.6B
4.Mrva
5.Al_Galone
6.Carapic(jedan moj prijatelj neki ga i znaju)
7.El_Diablo
8.Tesanovic(neki Buckyev) :D


Znaci javite raji nekoj svojoj da nas bude jos vise doce mozda jos 2-3 lika moja ! I eto to je to zasada oko 10-ak akobogda da ovo predje u nesto tradicionalno pa da se stalno skupljamo gore kao sto je to nekada bio slucaj kod OMV-a .

A Al_Galone javi i onome brzom frendu sa crvenim coupeom pa vidi mozda i on htjedne. :icon_biggrin:

Svi ostali zovnite raju ali nemojte neke momke koji ce divljati !!

NO DIVLANJE,POTEZANJE I SL. ONLY DRUZENJE ! :lol: ;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

Nemozemo nas dvojica biti na istom mjestu a da ne divljamo,mi smo samo fini ako smo razdvojeni,
cim nas sastavis eto belaja :)
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

Al_Galone je napisao(la):
Nemozemo nas dvojica biti na istom mjestu a da ne divljamo,mi smo samo fini ako smo razdvojeni,
cim nas sastavis eto belaja :)

Hahaha.....ajd dobro zovi nekog da nas bude....vise i vise i viseee! :D
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

ja necu divljati, bilo provokacija ili ne nebitno, prvenstveno dolazim
radi druzenja i da pogledam po koje lijepo auto;) sto
zeendom napisa murija je vrlo blizu tako da od budalesanja nema nista
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja necu divljati, bilo provokacija ili ne nebitno, prvenstveno dolazim
radi druzenja i da pogledam po koje lijepo auto;) sto
zeendom napisa murija je vrlo blizu tako da od budalesanja nema nista

nadam se da ce svi doci s takvom namjerom :cool::cool:
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Mozda nas bude jos... 3-4 auta racunajuci Kapu :)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

ako bude dosao doci ce samnom jos par momaka.. opet kazem "ako"
 
Legend
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Naletite nekad svi i dole kod konzuma na pofalicima, bude uvijek raje, bar u ovom terminu nedelja od 19-20h
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

.nOKe je napisao(la):
Naletite nekad svi i dole kod konzuma na pofalicima, bude uvijek raje, bar u ovom terminu nedelja od 19-20h

Naleticemo al aj ti do nas naleti malo ak' imas vremena slobodna' ;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Evo da se potpisem i ja a vjerovatno I edinko ide.
 
Top