Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Početnik
Evo mi kontali da organizujemo neki mini-meet za raju dobrodosli ste svi ja i ovi moji iz IS-a neki likovi vec par Petak-a se okupimo pa se ako neko zna gdje je parking kod srednje tj. kod doma zdravlja nek dodje ! Ko ne zna nek se javi obj. cemo mu ! :D

Eto otprilike mi budemo reGo oko 8-pola 9 pa do nekih 11 znaci nikakvo budalesanje nista cisto malo da se druzimo ! Svi zainteresovani javite se ovdje ! ;)
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

zar toga ima i zimi,, slikavaj malo ta auta da vidimo valja li
to cemu, ima i kod nas finih autica, par bmw-ova, vr-ova, i sl,
pozz

ima li iko zainteresovan da dodje da uvelicamo ovaj skup,,
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zar toga ima i zimi,, slikavaj malo ta auta da vidimo valja li
to cemu, ima i kod nas finih autica, par bmw-ova, vr-ova, i sl,
pozz

ima li iko zainteresovan da dodje da uvelicamo ovaj skup,,



evo mogao bih ja naletit...samo ne znam gdje?
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

nema 400m od dobrinje 1, ali treba prvo vidjeti ima li stalnih
posjetilaca da ne budes jedini na parkingu, hehe, i nesto mi taj
termin petkom i nije bas najprikladniji ali eto, ugl mjesto je ok,
ima prostora dosta, svidja mi se ideja samo je treba realizovati kako
treba,,

g21,6b posto si ti otvorio temu, kontaktiraj clanove sa foruma, Dejan 16v
Nikola, zendom i ne znam ako slucajno jos neko ima, pa dogovori kad da
se nadjemo, tako je najbolje zvacu i ja druga ako bude slobodan da nas bude vise
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

thnx ali ja tamo ne zalazim,zna se ko se tamo skuplja i samo neka nastave,sa srecom momcima i dobar provod....
TAkodje bitno napomenuti da su u blizini od 100m dvije policijske stanice,tako da maltretiranje drotova iz nase regije nije iskljuceno, kao i divljanje pojedinaca radi kojih bi to sve nastalo.....a uvjek se nadju bar dvojica....
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

zen3dom je napisao(la):
thnx ali ja tamo ne zalazim,zna se ko se tamo skuplja i samo neka nastave,sa srecom momcima i dobar provod....
TAkodje bitno napomenuti da su u blizini od 100m dvije policijske stanice,tako da maltretiranje drotova iz nase regije nije iskljuceno, kao i divljanje pojedinaca radi kojih bi to sve nastalo.....a uvjek se nadju bar dvojica....

Ja sam rekao ko hoce da dodje nek dodje ! Nisam nikoga prisiljavao ! Pa eto nas je znalo i po desetak biti cak sam i ja nekada znao gore sa autom doci sa je***** 14-15 godina i nikad policija nije dosla ! Neznam, kako hocete meni se ideja svidjela jer reko da se jednom okupimo i u ovome drugom djelu grada posto vidim sva okupljanja gore negdje a ovi sto budu to su sve fini momci nikad ne divljaju neznam stvarno sta imate protiv njih ! Vjerujem da neke cak i znate ! Hvala Pozz

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
nema 400m od dobrinje 1, ali treba prvo vidjeti ima li stalnih
posjetilaca da ne budes jedini na parkingu, hehe, i nesto mi taj
termin petkom i nije bas najprikladniji ali eto, ugl mjesto je ok,
ima prostora dosta, svidja mi se ideja samo je treba realizovati kako
treba,,

g21,6b posto si ti otvorio temu, kontaktiraj clanove sa foruma, Dejan 16v
Nikola, zendom i ne znam ako slucajno jos neko ima, pa dogovori kad da
se nadjemo, tako je najbolje zvacu i ja druga ako bude slobodan da nas bude vise



Ok drug kontakt cu ja te likove pa cemo vidjeti !

Kapo dK je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zar toga ima i zimi,, slikavaj malo ta auta da vidimo valja li
to cemu, ima i kod nas finih autica, par bmw-ova, vr-ova, i sl,
pozz

ima li iko zainteresovan da dodje da uvelicamo ovaj skup,,



evo mogao bih ja naletit...samo ne znam gdje?




Ima,ima fina su nam auta ! Kapo otpr. gdje ti zivis da znam kako da ti obj. :D

Al' cekajte malo kad ja to sve razradim i razorganizujem onda cu vam svima fino javiti i vidimo se !
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

Mrva je napisao(la):
necu da obecavam al mozda naletim :)

Valja,valja samo cete sacekati koji dan da nebudemo bas nas trojica kad se sve dogovori sa ovim momcima odavde da vas fino docekamo da se vidi da se i ovdje kod nas zna napraviti dobar okup ! Bice sve javljeno u temi do sutra prekostura najdalje tako da prratite temu ! ;)
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

G2_1.6B je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
thnx ali ja tamo ne zalazim,zna se ko se tamo skuplja i samo neka nastave,sa srecom momcima i dobar provod....
TAkodje bitno napomenuti da su u blizini od 100m dvije policijske stanice,tako da maltretiranje drotova iz nase regije nije iskljuceno, kao i divljanje pojedinaca radi kojih bi to sve nastalo.....a uvjek se nadju bar dvojica....

Ja sam rekao ko hoce da dodje nek dodje ! Nisam nikoga prisiljavao ! Pa eto nas je znalo i po desetak biti cak sam i ja nekada znao gore sa autom doci sa je***** 14-15 godina i nikad policija nije dosla ! Neznam, kako hocete meni se ideja svidjela jer reko da se jednom okupimo i u ovome drugom djelu grada posto vidim sva okupljanja gore negdje a ovi sto budu to su sve fini momci nikad ne divljaju neznam stvarno sta imate protiv njih ! Vjerujem da neke cak i znate ! Hvala Pozz

potpis drug, ja sam samo rekao da ja ne zalazim tamo jer nije to mjesto za mene licno, a da nabrajam zasto nije bolje, mislim ovo nije mejsto za to.....
kao sto sam i napisao, svima srecno sa druzenjem i fin provod zelim, napomenuo da je u blizini policija, tj dvije policijske stanice, u razmaku od oko 100m s obje strane parkinga, tako da moze se ocekiveti da nelete kada pocnu divljanja (ako pocnu), a po onome sto sam ljeti znao cuti setajuci po parku bilo je divljanja opasnih, kako paljenja guma tako i potezanja....... zar ne?????
Sto se tice murije tebi i nece biti problem :D tako da ti mozes vozikati skoro ne ometano, da se razumijemo, ali treba momcima nagovjestiti koji ce dolaziti da budu spremni na ne divljanje, jer moze biti pegle, ali poznavajuci neke lokalne momke, tesko da ce odoliti tome da pri vecem broju momaka ne potegnu koji put da se pokazu ;)
Ako je ista od ovoga netacno samo reci, cak ti mogu nabrojati dvojicu trojicu koji ce sigurno doci i potegnuti ga max, cak je tu s njima nekad i moj buraz i isto to radi ;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

nemoj samo meni objasnjavati,
objasni svima ovde lakse je jednom objasniti nego 10 puta pojedinacno svima
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

al galone evo ga

<iframe width="640" height="480" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&t=h&ll=43.823683,18.364946&spn=0.001858,0.003433&z=18&output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&t=h&ll=43.823683,18.364946&spn=0.001858,0.003433&z=18&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">View Larger Map</a></small>


evo link, nesto zeza sa embled

http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF8&ll=43.823687,18.364951&spn=0.002852,0.006968&t=h&z=18
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo

zen3dom je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
thnx ali ja tamo ne zalazim,zna se ko se tamo skuplja i samo neka nastave,sa srecom momcima i dobar provod....
TAkodje bitno napomenuti da su u blizini od 100m dvije policijske stanice,tako da maltretiranje drotova iz nase regije nije iskljuceno, kao i divljanje pojedinaca radi kojih bi to sve nastalo.....a uvjek se nadju bar dvojica....

Ja sam rekao ko hoce da dodje nek dodje ! Nisam nikoga prisiljavao ! Pa eto nas je znalo i po desetak biti cak sam i ja nekada znao gore sa autom doci sa je***** 14-15 godina i nikad policija nije dosla ! Neznam, kako hocete meni se ideja svidjela jer reko da se jednom okupimo i u ovome drugom djelu grada posto vidim sva okupljanja gore negdje a ovi sto budu to su sve fini momci nikad ne divljaju neznam stvarno sta imate protiv njih ! Vjerujem da neke cak i znate ! Hvala Pozz

potpis drug, ja sam samo rekao da ja ne zalazim tamo jer nije to mjesto za mene licno, a da nabrajam zasto nije bolje, mislim ovo nije mejsto za to.....
kao sto sam i napisao, svima srecno sa druzenjem i fin provod zelim, napomenuo da je u blizini policija, tj dvije policijske stanice, u razmaku od oko 100m s obje strane parkinga, tako da moze se ocekiveti da nelete kada pocnu divljanja (ako pocnu), a po onome sto sam ljeti znao cuti setajuci po parku bilo je divljanja opasnih, kako paljenja guma tako i potezanja....... zar ne?????
Sto se tice murije tebi i nece biti problem :D tako da ti mozes vozikati skoro ne ometano, da se razumijemo, ali treba momcima nagovjestiti koji ce dolaziti da budu spremni na ne divljanje, jer moze biti pegle, ali poznavajuci neke lokalne momke, tesko da ce odoliti tome da pri vecem broju momaka ne potegnu koji put da se pokazu ;)
Ako je ista od ovoga netacno samo reci, cak ti mogu nabrojati dvojicu trojicu koji ce sigurno doci i potegnuti ga max, cak je tu s njima nekad i moj buraz i isto to radi ;)

Kako ti se burazer zove ? Vjerovatno ga znam, znam cjelu ekipu odozgo ! Maa ja sam zvao evo ove koji su pisali da ce doci ja koliko znam Bucky,Mrva,Kapo su normala llikovi ako jos mozda znas Carapica zvao sam i njega da dodje i doce sa njim jos mozda 2-3 lika njegova jarana i napisao sam im iskljucivo bez divljanjaaa!! SAMO DRUZENJE NO DIVLJANJE I POTEZANJE! Koji to planiraju nemoraju ni da dolaze a policija ljeti nije pravila probleme i pored svega toga !!

PS: Sta ti buraz vozi?
 
Top