mini foto sesion

mini foto sesion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
dadao_style je napisao(la):
evo našo sam jednu staru sliku dok sam imao m3 retrovizore rs branik i obrvu kamei



a

nez uvrede, ali mi je ovako bio odvratan, i sve sam molio Boga da promjenis misljenje, i sad su moje zelje uslisene
Boze hvla ti vratio se jos jedan cistokrvni german, a plastik fantastik ode u zaborav
 
IGY je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
evo našo sam jednu staru sliku dok sam imao m3 retrovizore rs branik i obrvu kamei



a

nez uvrede, ali mi je ovako bio odvratan, i sve sam molio Boga da promjenis misljenje, i sad su moje zelje uslisene
Boze hvla ti vratio se jos jedan cistokrvni german, a plastik fantastik ode u zaborav

kakve uvrede meni je baš drago kad netko tako kaže a ija priznam onda sam se malo zaletio i to uradio a na nesreću tj sreću udario sam u zid i shebo karambolku masku i haubu zato se vratio german tko zna kad bi ga izmjenio da nisam udario hvala za savjete i meni je draži ovako kako je ada bez ovih gluposti
 
Član
Odlicne slike a mk3 je prelijep...ova kawasaki boja mu je samo tako EXTRA,jest da ima malo previse dzidja ali u svakom slucaju oba auta su prelijepa!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top