MILKAAAA! heh

MILKAAAA! heh

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
amer_sa je napisao(la):
ei freak.. imam jednu molbu za tebe.. .jel mi mozes objasniti kako napravis onaj odsjaj.. na pojedinim mjestima??? kao na passatu...

odvoji nove svjeze layere i kreni sa brushovanjem.. nema tu ni filtera ni kojih efekata, samo snalazljivost.. :)
valjda ti je pomoglo..
 
Član
eh aj sad casti milkom vec kad si nas sve vak lijepo zapalio .... da znas da ocu milku prvom prilikom kad se vidimo .... :D:D:D:D;);););)
 
Član
Fina ideja i dobro je uradjeno :) samo radi! Jao odkad ja nisam uradio nesto,ali nemoze se ispiti pritisli,bit ce uskoro i od mene opet :)
 
Član
amer_sa je napisao(la):
hehe.. moze .. samo reci koju???? hehehehe

Pa s keksom naravno ili ako nema te moze proc i ona od bijele cokolade ..... mmmmmmmmmmm vec je osjetim kako se topi u ustima mmmmmmmmmmmmm .... cak sam i zamislio jednu visoku svedjanku plave kose i povelikog poprsja kako me hrani tim neodoljivim ukusom ...... KRAVLJEG MLIJEKA + dodaci hahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Član
ev ja maloprije pojeo jednu. neka nepoznata, pise nest NOISETTE. stranacka. nije ovdje kupljena. neki kosti su garant donijeli hehehe
 
Član
eddo je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. moze .. samo reci koju???? hehehehe

Pa s keksom naravno ili ako nema te moze proc i ona od bijele cokolade ..... mmmmmmmmmmm vec je osjetim kako se topi u ustima mmmmmmmmmmmmm .... cak sam i zamislio jednu visoku svedjanku plave kose i povelikog poprsja kako me hrani tim neodoljivim ukusom ...... KRAVLJEG MLIJEKA + dodaci hahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahaha... ccc.. jebt uradis auto u stilu milke.. odjednom covjek na svedjanci zavrsi.. jebt...
 
e momci ne znam jel neko stvaio ovo vec posto sam novi na forumu ali evo jednog odlicnog tutoriala

http://www.digimods.co.uk/tutorials/tutorials.htm
 
Član
amer_sa je napisao(la):
eddo je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. moze .. samo reci koju???? hehehehe

Pa s keksom naravno ili ako nema te moze proc i ona od bijele cokolade ..... mmmmmmmmmmm vec je osjetim kako se topi u ustima mmmmmmmmmmmmm .... cak sam i zamislio jednu visoku svedjanku plave kose i povelikog poprsja kako me hrani tim neodoljivim ukusom ...... KRAVLJEG MLIJEKA + dodaci hahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahaha... ccc.. jebt uradis auto u stilu milke.. odjednom covjek na svedjanci zavrsi.. jebt...

il je svedjanka na njemu??? jel edooo, hos nam otkriti kako je???
 
Član
emir_89 je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
eddo je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. moze .. samo reci koju???? hehehehe

Pa s keksom naravno ili ako nema te moze proc i ona od bijele cokolade ..... mmmmmmmmmmm vec je osjetim kako se topi u ustima mmmmmmmmmmmmm .... cak sam i zamislio jednu visoku svedjanku plave kose i povelikog poprsja kako me hrani tim neodoljivim ukusom ...... KRAVLJEG MLIJEKA + dodaci hahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahaha... ccc.. jebt uradis auto u stilu milke.. odjednom covjek na svedjanci zavrsi.. jebt...

il je svedjanka na njemu??? jel edooo, hos nam otkriti kako je???

nemoj ga sad.
vidis da se muci covjek.. valja ukrotiti morsku neman..heheheh svedjanke su zivotinje u krevetu,, bgm ja se plasim da edo nema slabo srce..heh
 
Član
majke mi . zna li mu iko adresu.. nek posalju hitnu..hehe... mozda se slagiro covjek od "cokolade" hhehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top