Miami cars

Miami cars

Član
Here's a place where many of us ''supercar fans'' would like to go.. Miami beach. Beautiful sea and scenery, beautiful women, nightlife you could only dream of, and on top of that all; fancy and expensive supercars! From Ferraris, Rolls Royces to Mustangs and Aston Martins, they all look magnificent! And if there should be one place to put them all together, it should be Miami beach! Check out some of the best and enjoy! :)

miami%20cars%20(1).jpg

miami%20cars%20(2).jpg

miami%20cars%20(3).jpg

miami%20cars%20(4).jpg

miami%20cars%20(5).jpg

miami%20cars%20(6).jpg

miami%20cars%20(7).jpg

miami%20cars%20(8).jpg

miami%20cars%20(9).jpg

miami%20cars%20(10).jpg

miami%20cars%20(11).jpg

miami%20cars%20(12).jpg

miami%20cars%20(13).jpg

miami%20cars%20(14).jpg

miami%20cars%20(15).jpg

miami%20cars%20(16).jpg

miami%20cars%20(17).jpg

miami%20cars%20(18).jpg

miami%20cars%20(19).jpg

miami%20cars%20(20).jpg

miami%20cars%20(21).jpg

miami%20cars%20(22).jpg
 
Sta je reci los americki auto,pogledajte kako su im ulice isflekane,to su njihova losa auta koja gube tecnosti.hehehe

usput da kazem,da u zivnicama bude boljih auta ljeti nego na ovim slikama,npr jutros sam vidio mustanga cabrioleta(tamnoplavi,ja mislio da je shelby jer je nekako nabrijan),bude m3,m5 s4 rs4 s6 rs6 s8 audija koliko ti bog hoce,cak sam jednom vidio rs4 DTM-ediciju sa prosirenjima nekim,strahota bozija...
ferrari,porsche,lambo i kompanija je takodjer jako prisutna...
 
Član
Sva auta extra ali tih auta bude i ovdje po Cazinu F458Italia ,Mustang ,F430 ,Gallardo ......
 
Death_beat je napisao(la):
ma ima kod nas ljeti ovih mocnih auta, ali superauta su bas rijetkost ;) ferrariji masseratiji i sl

bude superautokaravana :D

dolazio je ljetos lotusa elise,speedster je standardna pojava,escalade,lincoln navigator,bio je jednom testarossa na benzinskoj pumpi,ja kad ne nasu dizela u golfa tada,hehe
 
BHT Ovisnik
rent meeee:cool:
strasno,samo kad odes malo izvan granica nase drzave vidis svasta,u stutgartu kad sam bio samo poreschei zundaju kraj mene:lol: na autoputu na šlepi testarosa ko nova,nesto i je draze vidjeti nego ove novije ferrarie:cool:
 
Član
nista cudno, zivinice su rame uz rame sa miamijem u svakom pogledu :D
al sto imate dobrih riba :cool:

ovi ferrariji opet najjaci i tamo, a i sta ocekivati od jedne od najatraktivnijih lokacija na svijetu ;)
 
Član
Trenutno, ja sam u Miami-u i mogu vam reci da ovamo Camaro, Mustang i slicna auta nisu nista posebno.. djevojke od 19-20 godina ih vozaju :p


al kad naidje audi A5, "svi" gledaju sa cudjenjem :D

Kad se vratim kuci otvorit cu jednu temu pa nalijepiti slika sta sam sve vidjao na ulicama, auta kao u prici :cool:


a ovo za zivinice, ne dirajte nermina :D
 
Član
Ma U Zivinicama ako se slucjano potrefi da prodje nesto u Tz ima vise auta malo poplanih NPR : Audi R8 , Audi S8 , BMW M3 , Bugatti Veyron To Kad je pjanic bio u bih sa svojim bugatiem.... ZATim Gallardo, itd ali to su sva vozila strane table .... da budemo realni :)))
 
Top