MERCEDES

MERCEDES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: :lol:
smijesno mi kad kazes da ti je draze sjesti u merca neg punta i stila....
pa gdje ti nece biti draze,to se ne smije ni poredit :D
 
Član
124 extra modeli. I dan danas imamo slicnog :) w124 200d, 85godiste, brat ga voza, i nikad nikakvih problema stim autom. Stvarno je mnogooo udobniji od mog w203, od vjesanja,pa do sjedista,koja su kao fotelja :)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
:lol: :lol:
smijesno mi kad kazes da ti je draze sjesti u merca neg punta i stila....
pa gdje ti nece biti draze,to se ne smije ni poredit :D

heheheheh...

gaga je napisao(la):
skini ovu potkovicu :D

ma potkovica ima neko posebno znacenje za mene tako da je necu dirati ne uskoro.... :icon_smile:

deez je napisao(la):
Ma auto je fantastican, felge su stock "15rupa", jedan od najcenjenijih modela.... Podledaj i SL R129 ih serijski nosio s pocetka proizvodnje... moj su favorit...
A sto se tice zahvata na njemu, branike samo osvezi sredstvom za negu matirale plastike, lakovane branike ima siroka lajsna pa je malo imitatorski farbati ih u boju auta ako vec ima usku lajsnu...
Ma Mecka je auto koji se neguje i pazi, budzenje je predelikatno i lako moze da ispadne havarija ;) ...

Ma feluge jesu lijepe i sve samo sto su dosta ostecene,nedaju se vise ni oprati ni nista, dosta ogrebane... bile bi mi draze kakve nove al j*ga nema se ... :d sto kaze badboy koliko para toliko i muzike ....
:icon_smile:
 
Član
Fin Mercedes..mada ih nesto posebno ne gotivim (osim SLR-A:lol:)
Aliii ova potkovica je stvarno uzasna
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Fin Mercedes..mada ih nesto posebno ne gotivim (osim SLR-A:lol:)
Aliii ova potkovica je stvarno uzasna

heheh vi cete mene stvarno natjerati da je skinem .... hehehe al neznam kako cu imam posebnih sjecanja na nju ...grrrrrrrrr
 
Član
ella-90 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Fin Mercedes..mada ih nesto posebno ne gotivim (osim SLR-A:lol:)
Aliii ova potkovica je stvarno uzasna

heheh vi cete mene stvarno natjerati da je skinem .... hehehe al neznam kako cu imam posebnih sjecanja na nju ...grrrrrrrrr


Ma necemo mi tebe tjerati nista.Samo ja da sam na tvom mjestu ja bih je skinula pod hitno...
 
Član
da, sobzirom da imaš originalne STOK felne a nemaš kinte, uradi sledeće
ofarbaj felne u mat crnu boju
skini šrafove i pocinkuj ih (10KM svih dvadeset)
nabaci 205 55 15 ili 215 50 15

...


da, i skini potkovicu ili i nju ofarbaj u mat crnu:lol::lol::lol::lol::lol:

...i snađi se negde za diferencijal od 300E, pa da vidiš kako u brdu briše, i to 4tom
 
Član
nemoj ni slucajno stavljat 215 gume:) Imao sam 215-55, na 124 200d, auto se jedva vuklo po putu, stvarno su mu te gume presiroke... 195-65/15 extra!
A i ja sam cuo kad se kod starijih mercedesa stave od benzinaca diferencijali, da auta postanu mnogo jaca... :)
 
Član
CocaCola je napisao(la):
nemoj ni slucajno stavljat 215 gume:) Imao sam 215-55, na 124 200d, auto se jedva vuklo po putu, stvarno su mu te gume presiroke... 195-65/15 extra!
A i ja sam cuo kad se kod starijih mercedesa stave od benzinaca diferencijali, da auta postanu mnogo jaca... :)




ČITAJ
215 50 15
 
Član
Ma extra merc je too,a i ova linija je baš limuzina,samo sredi ovih par detalja i ima da gori..pozzzz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top