Mercedes W211

Mercedes W211

Član
Pozdrav, evo i ja da predstavim svoja kolica....MB kraj 2002g oprema elegance, neki buduci planovi su jedino mozda da ubacim aps50, i canbus xenone pa ako neko moze da mi kaze nesto o tome da li je imao iskustva, znaci u mene je aps20 audio kaseta :lol: ...

 
Koji motor je u pitanju? Sta si se stisno sa slikama, de poslikaj to kako treba pa okaci. Nije problem problem ubaciti aps50, command je komplikovano ubaciti. I xenoni su danas najmanji problem, idi na 4300K ili 5000K.
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Koji motor je u pitanju? Sta si se stisno sa slikama, de poslikaj to kako treba pa okaci. Nije problem problem ubaciti aps50, command je komplikovano ubaciti. I xenoni su danas najmanji problem, idi na 4300K ili 5000K.

U pitanju je standardni 2.2 motor , nije nesto puno jak a za karoseriju dovoljan za povuci :lol: ...a reci mi za aps nisam te razumio..ovo za command sta kako..??





u pozadini je stari MB 190D...
 
Da li tebi treba samo CD ili hoces i navigaciju.... Ako ti je samo u pitanju cd, ugradis sebi cd changer i miran si... e ako hoces i navigaciju e onda je to drugo. Mada ako ces iskreno te navigacije ku*cu ne valjaju, sto se tice nasih prostora, jedino ako hoces da se vozas po bijelom svijetu, e to je onda drugo ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Da li tebi treba samo CD ili hoces i navigaciju.... Ako ti je samo u pitanju cd, ugradis sebi cd changer i miran si... e ako hoces i navigaciju e onda je to drugo. Mada ako ces iskreno te navigacije ku*cu ne valjaju, sto se tice nasih prostora, jedino ako hoces da se vozas po bijelom svijetu, e to je onda drugo ;)


Pa volio bi makar cd da imam, svasta i tvornicama ubacivali kasetofon, al s ciljem njihove zarade...a sto se tice da li mi je isplatljivije uraditi cd sanzer jer imam predvidjen prostor ispod aps20 il nabaviti ovakav cd?


 
Član
a da probas nesto sa ebay
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=mercedes+e211+navigation&_sacat=0&_from=R40

kvalitet neznam, al imas mnostvo tih opcija,
http://www.autodvdgps.com/7-inch-hd-touch-screen-dvd-gps-navigation-system-with-ipod-bluetooth-for-mercedes-benz-ew211-20022008cls-w219-20052006-cls350-cls500-cls55-p-1607.html
http://www.dhgate.com/wholesale/search.do?act=search&sus=&supplierid=&searchSource=search&isfactory=&searchkey=mercedes+w211+navigation&catalog=#search
 
Pa isplativije ti je ubaciti cd changer, cak mislim da ima onih i koji citaju mp3(nek me ispravi neko ako grijesim).... precesljaj malo pik, ima po koji u dijelovima da se prodaje, pa raspitaj se koliko se krece cijene... nisam bas upucen...
 
Član
zpmw6.jpg
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa isplativije ti je ubaciti cd changer, cak mislim da ima onih i koji citaju mp3(nek me ispravi neko ako grijesim).... precesljaj malo pik, ima po koji u dijelovima da se prodaje, pa raspitaj se koliko se krece cijene... nisam bas upucen...

Pa sta znam nailazio sam po pik-u na aps 20 cd al na sanzer nikako..posto ovaj aps20 cd msm da cita samo audio pformate tj..20tak pjesama..dok sanzer je drugo..
 
Top