Mercedes w210

Mercedes w210

Član
George je napisao(la):
a slušajte majstor mi je rekao da imam sreće da nije ta neka zajebana pumpa već bolja tako da je možda ta mehanička... ali ko da je reparira:icon_question: na ovome terenu? jer mi samo spominju nekog u zagrebu

Imaš Lukas pumpu dugi i kratki kabal,Bosch isto ima za taj 220 motor. U Zagrebu sam ja svoju tu Lukasovu reparirao i platio 12 000 kuna i dobio godinu dana garancije ali nakon godinu i 2 mjeseca elektronika rikne na pumpi i 5 800 kuna koštalo bi da sam radio elektroniku na njoj.. Ne isplati se slat u zagreb .Ugradnja mehaničke pumpe i reparatura me je koštala 800 eura. Ugradio mi je tu jedan iz ljubuškog a reparirao je Džeri iz mostara,kad se krene prema vrapčićima.
 
Član
bebekw210 je napisao(la):
George je napisao(la):
a slušajte majstor mi je rekao da imam sreće da nije ta neka zajebana pumpa već bolja tako da je možda ta mehanička... ali ko da je reparira:icon_question: na ovome terenu? jer mi samo spominju nekog u zagrebu

Imaš Lukas pumpu dugi i kratki kabal,Bosch isto ima za taj 220 motor. U Zagrebu sam ja svoju tu Lukasovu reparirao i platio 12 000 kuna i dobio godinu dana garancije ali nakon godinu i 2 mjeseca elektronika rikne na pumpi i 5 800 kuna koštalo bi da sam radio elektroniku na njoj.. Ne isplati se slat u zagreb .Ugradnja mehaničke pumpe i reparatura me je koštala 800 eura. Ugradio mi je tu jedan iz ljubuškog a reparirao je Džeri iz mostara,kad se krene prema vrapčićima.

ok pitat cu kike majstora da vidi s tim džerijem ;) neće niko da se bakće oko toga
 
Član
Imaš u Mostaru Dva tipa koji se bave tim, Džeri i Alen, oba su skupa i bezobrazna (valjda zato što sui jedini majstori za to). Broj od Džerija ti je 061 175 490
 
Član
George je napisao(la):
bebekw210 je napisao(la):
George je napisao(la):
a slušajte majstor mi je rekao da imam sreće da nije ta neka zajebana pumpa već bolja tako da je možda ta mehanička... ali ko da je reparira:icon_question: na ovome terenu? jer mi samo spominju nekog u zagrebu

Imaš Lukas pumpu dugi i kratki kabal,Bosch isto ima za taj 220 motor. U Zagrebu sam ja svoju tu Lukasovu reparirao i platio 12 000 kuna i dobio godinu dana garancije ali nakon godinu i 2 mjeseca elektronika rikne na pumpi i 5 800 kuna koštalo bi da sam radio elektroniku na njoj.. Ne isplati se slat u zagreb .Ugradnja mehaničke pumpe i reparatura me je koštala 800 eura. Ugradio mi je tu jedan iz ljubuškog a reparirao je Džeri iz mostara,kad se krene prema vrapčićima.

ok pitat cu kike majstora da vidi s tim džerijem ;) neće niko da se bakće oko toga

Evo kolega Yellow je napisao broj od Džerija 061 175 490
 
bebekw210 je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Đorđe, u nekih modela w210 i C klasa je bila problem Lukas pumpa, koja je se ugrađivala jedno vrijeme umjesto Boshove, a ljudi su problem rješavali ubacivanjem bosh pumpe od w124, neznam koji je u tebe problem, ali ako je sličan, eto savjet da imaš orjentir ;)
Rješio sam ja problem sa Lukasovom pumpom,stavio sam mehaničku pumpu i odmah je reparirao jer one sa vremenom oslabe i nedaju dovoljno goriva pa auto slabije ide.Prijatelj mi je stavio isto mehaniču pumpu ali nije reparirana i ista kao kod mene ali mu auto osjetno slabije ide i ima felge 15 a kod mene su 18 i puno bolje ide.

druze, 





 
Imam mercedes C 220 D, 97 GODINA. 
Pali mu se ecp lamica..pumpa lukas otisla, lektronki dio. 
trazim je ali nidje ne mogu da je nadjem , a i da je nadjemm polovnu, skupo i  iisto je od starih auta, i opet moze da mi rikne. 
sta da radim _?
moze li se ugradjivati od 124orke ..2oo d , kako se to radi...znte li nesto vise o tome..
hvala
 
Član
Kupio sam jos jedne felge za merca ,nek se nadju u rezervi. AMG monoblock 9,5x18 et 42 polirane. potrebno ih je jos malo obrusit i proc kredom.
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Boljih nema, niti postoje za okca, svaka cast :cool:

Imam isto 18-ke amg ali vec sam davno imao ovake 17-ke i isto polirane pa sam ih uzeo nek ima u garazi. Valjaju mi i za slk-a ,uglavnom felgi nikad viska :lol:
 
Top