Mercedes w201

Mercedes w201

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav drustvo, evo i ja da prestavim svoje auto naime rijec je MB 190 e 92' god ... ima nesto po opreme..moj licni tuning..


2ezh3xe.jpg
 
Član
Hmmm ko da sam ovo auto vidio negdje na stranoj stranici za prodaju automobila,imao je savsenu opremu 4 el podizaca,unutra displej/kamera,pa muzika u gepeku fino spakovana,,pravo dobro,,,uslikaj ga pored nekog golfa 2 da me uvjeris siguran sam da sam ga vidio negdje
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Hmmm ko da sam ovo auto vidio negdje na stranoj stranici za prodaju automobila,imao je savsenu opremu 4 el podizaca,unutra displej/kamera,pa muzika u gepeku fino spakovana,,pravo dobro,,,uslikaj ga pored nekog golfa 2 da me uvjeris siguran sam da sam ga vidio negdje


Ima na pik-u
 
Član
ovako motor je generalno uradjen znaci generalka, sto se tice limarije i ona je dozivjela neke promjene kao i enterijer...u nastavku slike
35lxmb8.jpg

23muh3s.jpg

2yzdh5s.jpg

n69o95.jpg

9s6sjt.jpg

2upyg5y.jpg

11so5sl.jpg

142a9h0.jpg
 
Član
irvas_1 je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Hmmm ko da sam ovo auto vidio negdje na stranoj stranici za prodaju automobila,imao je savsenu opremu 4 el podizaca,unutra displej/kamera,pa muzika u gepeku fino spakovana,,pravo dobro,,,uslikaj ga pored nekog golfa 2 da me uvjeris siguran sam da sam ga vidio negdje


Ima na pik-u

ma ko da na nekom stranom al eto mozda sam sta i pomjesao,,,,ako je tvoj svaka cast extra je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top