mercedes w115 minika

mercedes w115 minika

Cestitam :icon_smile: U ovome se uziva :cool:
I ja sam jednu nabavio 220d 1971. god samo u mene je starija verzija sa ravnim stop svijetlima, leptirovima, i starijim volanom i jos drugim sitnicama. Namjeravam na ljeto napravit restauraciju i uzivat :icon_smile:
 
Član
ja razmisljam da stavim stari volan, jer nalazio sam mercedese i 75. god. sa starim volanom, jer bas je elegantan i svidja mi se puuuno vise od ovog... hvala svima, a sto se tice radova, ne planiram nista ono da se puno izmjeni, sto vise orginale jer ipak ovo auto je grehota nacunirat nesto... eventualno uzecu alu felge mercedesove iz tog vremena da probam malo, mada mi se ove ratkape bas svidjaju old school pravi..
 
rijetkost je vidjeti ovakvu mecku u perfektnom stanju,posebno je unutra lijepa,bas ono da covjek stane i i da se divi par sati ;)
 
Član
fenomenalna....ja sam bio zapikirao jednu u bijeljini ali nije ni blizu ovoj...a cijena joj je bila 7 500 KM...nidje veze:icon_mad:
a ova tvoja, uhhhh :icon_smile:
 
ima jos hitlerove makaze za strickanje brcica u kaseti,toliko je ocuvana...
svaka cast komsija,prelijepo je,i nemoj nista dirati na njoj,samo je redovno poliraj..jedino mozda sto bi j uradi je naci kakve fine gume sa bijelom ćizom,ono da bude bas old school!!!

;) vaka je!
 
Član
sto se tice mehanike na autu je sve regularno, amortizeri su "novi", volan nema nigdje lufta, a ako me pita neko o tjuningu nekom to necu komentarisat :D... danas je auto upaljeno na "kljuc" (auto se pali na rucicu), sto nije moglo zbog akumulatora koji je odsluzio svoje... uzet nov akumulator od 100 ampera i sad regulara paljenje...
 
Član
I tek prešao oko 8.000.:D

Baš je fin, boja nekako, čudna, simpatična, unutrašnjost jako fina,...;)
 
Top