Mercedes SLS AMG

Mercedes SLS AMG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mercedes SLS 63 AMG

Dobro odradnjeno, barem ovako po slikama... mada mislim da nije ispod 50.000 ako je radjeno sa orginalnim djelovima, i ako je radjeno da valja
 
Član
RE: Mercedes SLS 63 AMG

kad se sjetim tog dana... kao da sam jučer stojao na prelazu sa autobuske na drugu stranu magistrale, i kad protutnja mercedes... u pm da samo znate kakav je to bio osjecaj, ja sam ovaj udes dozivio i gledao i pratio sve svojim očima a udaljen od mjesta udesa nekih 15-20metara...

baš mi je drago da su ga opremili, volio bi ga vidjeti ponovno na cesti...
 
Član
RE: Mercedes SLS 63 AMG

Ja bio onde na onoj benzinskoj ... kad nesto lupi i ja tamo napolje imam sta i vidjet :) stravican prizor :icon_confused:
 
Član
taj dan ga vidio u 2:10 na skveru .. doso kuci na tip, citam nesrece bila u 2:30 cc .. a drago mi je da je sredjen da se i ovako nesto moze vidjet i cut na nasim ulicama :cool:
 
Član
To auto i je za gasanja, steta je jedino dati ga nekome bez iskustva sa tim, pa da ovako udari beze. Mada je sa brzim autom veci rizik, al opet, ja bi sutra nasao 10 trkaca iz Sa kojima bi taj auto mogao dati bez problema, da ga gasaju svaki dan i siguran sam da ga ne bi ni ogrebali. SLS je inace prelijep auto :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
To auto i je za gasanja, steta je jedino dati ga nekome bez iskustva sa tim, pa da ovako udari beze. Mada je sa brzim autom veci rizik, al opet, ja bi sutra nasao 10 trkaca iz Sa kojima bi taj auto mogao dati bez problema, da ga gasaju svaki dan i siguran sam da ga ne bi ni ogrebali. SLS je inace prelijep auto :cool:

Inace, frajer koji ga je udario je im'o CL 55 AMG-a, ima dva AMG ML-a, tako da je navikao na snazna i jaka auto, nije da je levat koji je iz golfa dizela sjeo u SLS-a (mislim, jest' levat, al' nije u tom smislu :D ). Kako cujem price po rodnom mjestu, narucio je SLR-a sad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top