mercedes-Problem...

mercedes-Problem...

Član
Pozdrav,ljudi...imam problem sa mercedesom E240, model w210, godina 99,benzin... Izgleda da mu je otisla ajnspric pumpa , pa me zanima zna li iko koliko kosta ta pumpa odprilike?:icon_confused:
 
Član
El Diablo je napisao(la):
Pozdrav,ljudi...imam problem sa mercedesom E240, model w210, godina 99,benzin... Izgleda da mu je otisla ajnspric pumpa , pa me zanima zna li iko koliko kosta ta pumpa odprilike?:icon_confused:

E moj druže, našao si kome da se žališ :icon_biggrin:
Ovde ROJA đira samo VW, Škodu...

M112 agregat!
Polovna oko 100 jevreja, a nova tri puta više
Jesi li siguran da je do nje?!
Poveži je direktno sa relea i proveri za koliko će sekundi napuniti flašu od 2l koka kole (40sec OK)
 
Član
BEMWE je napisao(la):
El Diablo je napisao(la):
Pozdrav,ljudi...imam problem sa mercedesom E240, model w210, godina 99,benzin... Izgleda da mu je otisla ajnspric pumpa , pa me zanima zna li iko koliko kosta ta pumpa odprilike?:icon_confused:

E moj druže, našao si kome da se žališ :icon_biggrin:
Ovde ROJA đira samo VW, Škodu...

M112 agregat!
Polovna oko 100 jevreja, a nova tri puta više
Jesi li siguran da je do nje?!
Poveži je direktno sa relea i proveri za koliko će sekundi napuniti flašu od 2l koka kole (40sec OK)

hvala prijatelju puno na savjetu...pokusat cu...mada mislim da je do nje,jer kada se otvore vrata i da kontakt cuje se zujanje. Ona bi trebala samo kratko da se cuje i to je to,a i poceo je auto da se gasi i da ga po pola sata ne mogu upaliti


tesa je napisao(la):
065526801 maric otpad
065510518 ratkovic otpad
065573424 zaric komerc otpad

hvala puno na informacijama..;)
 
Top