Mercedes Muci Imidz Ustajale Marke

Mercedes Muci Imidz Ustajale Marke

MTR

Član
Mislim kako ce jedna kompanija kao sto je Daimler biti ustajala , trenutno ne znam ni jednog proizvodjaca osim njih a da rade i Panaviu Tornado , Eurofighter Typhoon .... da rade elektroniku za Europsku svemirsku organizaciju koja se ugradjuje u Ariane/Astrium satelite , da je vecinski vlasnik u jacim aviokompanijama kao sto je Dasault , Dornier , Airbus Military ....
 
Član
Meni kao ljubitelju mercedesa jedini realan komentar

Porschefan je napisao(la):
Neka se pomire sa tim da više nisu pojam za prestiž nego samo još jedan masovni proizvođač opsjednut konkurencijom. Umjesto da igraju svoju igru i budu pojam auta oni gledaju šta radi Audi i BMW.
 
Član
Ma nije Mercedes Ustajao. Već je problem u svemu ovome što je trzište postalo tako pretrpano raznim Modelima automobila da ne znas više ni šta bih da voziš. Mladi se okrecu Drugim Markama zato sto ponude Jeftinija vozila i jeftinija za odrzavat .

A Mercedes ce ostat uvijek Simbol Luksuza sve dok bude prozvodio Limuzine E-Klase pa nadalje ;)

Audi-Simbol tehnologije
Mercedes-Simbol Luksuza
Bmw-Simbol Sporta
Vw-Simbol :icon_confused: Pa logicno Narodnog auta :lol:
Opel-Sve znate :D
Renault-Simbol Ekonomicnosti Htjeli se vi sloziti sa time il ne ali ovo je Realno (mislim sa strane potrosnje Dizela)
.
.
.
A ostali su samo karike koje smetaju u Igri hahhaah :lol:
 
Top